fbpx
Çarpıcı Tasarımlar ve Yüksek Performanslı

E-ticaret Yazılım Çözümleri

Hazır e-ticaret temaları ile yazılım sürecinizi hızlandırabilir, maliyetlerinizi düşürebilirsiniz. Ek olarak doğru bir tema tercihi yapabilirseniz daha önce yüzlerce farklı firma tarafından test edilmiş ve yazılım açıkları büyük ölçüde giderilmiş bir tema ile daha güvenli bir e-ticaret sitesine de sahip olabilirsiniz. Hazır temalar ile e-ticaret sitesi kurma hakkında öne çıkan bazı konular ise şöyle:

  • Hazır e-ticaret temaları kullanmak için hiç yazılım bilgisine ihtiyacınız olmadığı sözü koca bir yalandan ibarettir. Temlarda ortalama minimum %20-%30 civarında değişiklik yapmanız gerekir. Bu değişiklikler de bazen o bileşeni baştan kodlamaktan bile zor olabilir. O nedenle hazır e-ticaret temaları e-ticaret sitesini yazılım bilgisi olmayan kişilerin yapabilmesi için değil yazılım bilgisi olanların daha hızlı bir şekilde yapabilmesi içindir.
  • Tema seçimi yaparken daha önce çok fazla profesyonel tarafından kullanılmış ve iyi yorumlar almış olmasına özen göstermelisiniz.
  • Asla korsan tema kullanmamalısınız. Korsan temaların neredeyse tamamında virüs bulunduğunu ve bilgilerinizin çalınacağını unutmayın.

Tamamen markanıza özel bir e-ticaret sitesine sahip olmak yazılım anlamında markanız için gelinebilecek en iyi noktalardan biridir. Satmış olduğunuz ürüne ve müşteri kitlenize özel bir deneyim hazırlayarak markanızı internet sitenizde tam anlamıyla yansıtarak satışlarınızı ciddi oranda artırabilirsiniz.

Özel tasarım bir e-ticaret sitesi sahibi olmak ciddi sabit ve düzenli maliyetleri de beraberinde getirir. Bu nedenle, özel tasarım bir e-ticaret sitesine ihtiyacınız olup olmadığını iyice düşünüp tarafsız bir uzman görüşüne başvurmalısınız.

nasıl çalışıyoruz?

Yazılım Süreçleri

arrow
01
Talep Analizi ve Teknoloji Eşleştirmesi

Markanın isteklerine göre teknik ihtiyaçlarını belirliyoruz. Hangi yazılım araçlarının talepleri karşılayacağını tespit ediyoruz.

arrow
02
process2
Proje Süreci

İhtiyaçlar ve imkanlar doğrultusunda süreci planlıyoruz. Ardından projeyi marka ile sürekli iletişim halinde kalarak yürütüyoruz.

03
process3
Projenin Canlıya Alınması ve Destek Süreci

Markadan gelen revizelerle birlikte projeyi son haline getiriyoruz. Tüm testleri de tamamlayarak projeyi canlıya alıyoruz.

Yazılım - Web Tasarım

E-ticaret Yazılım Fiyatları

E-ticaret Yazılım Fiyat Hesaplama Aracı
Fiyat hesaplaması yapabilmek için altyapı ve sitenizde bulunmasını istediğiniz özellikleri seçiniz. Listede bulunmayan hizmetler için bizimle irtibata geçebilirsiniz.
Ek Düzenli Maliyetler - Shopify
Bu maliyetler firmamızdan bağımsız olarak diğer hizmet sağlayıcılardan alınmaktadır ve firmamıza değil ilgili kurumlara düzenli olarak sizin tarafınızdan ödenecektir.
Ek Düzenli Maliyetler - Opencart
Bu maliyetler firmamızdan bağımsız olarak diğer hizmet sağlayıcılardan alınmaktadır ve firmamıza değil ilgili kurumlara düzenli olarak sizin tarafınızdan ödenecektir.
Ek Düzenli Maliyetler - WordPress
Bu maliyetler firmamızdan bağımsız olarak diğer hizmet sağlayıcılardan alınmaktadır ve firmamıza değil ilgili kurumlara düzenli olarak sizin tarafınızdan ödenecektir.
Please interact with any of the choices availabe above
Total 0
Yazılım

E-ticaret Yazılım Çözümleri Hakkında

E-ticaret Yazılımı Nedir?

E-ticaret yazılımı, internet üzerinden satış yapmak isteyen firmaların web sitesine sahip olmak için aldığı yazılım hizmeti olarak ifade edilmektedir. Günümüzde tüketicilerin online alışverişe olan taleplerinde artış meydana gelmesi ile birlikte e-ticaret yazılımı çok daha önemli bir hale gelmiştir. Firmaların ve bireylerin çeşitli ürün ve hizmetleri hedef kitlelerine sunabileceği e-ticaret yazılımı son derece profesyonellik isteyen bir hizmet olarak karşımıza çıkmaktadır.

Web yazılımdan biraz daha farklı olan ve çeşitli ödeme kanallarının sitelere entegre edildiği, güvenli bir ortamın oluşturulduğu e-ticaret yazılım ile siz de mükemmel bir deneyim elde edebilirsiniz. Online satış ile tüm engelleri ortadan kaldırmak ve her şehirdeki müşterilerinize ulaşmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

En İyi E-ticaret Yazılımı

E-ticaret, son dönemin en dikkat çeken unsurlarından bir tanesi olurken dijital pazarlamanın amiral gemisi olmuştur. Markaların gün geçtikçe e-ticarete daha çok yönelmeleri yazılım seçimini de önemli bir noktaya taşımıştır. Siz de e-ticaret yazılımı konusunda kusursuz bir seçim yapmak istiyor olabilirsiniz. Bu durumda beklentilerinize uygun bir tasarım seçmek sizin adınıza ideal olacaktır.

Ne istediğini bilen markalar için özellikleri beklentilerle uyuşan çözümler daima değerlidir. Siz de bu konuda beklentilerinizi belirleyerek e-ticaret yazılımı konusunda başarılı alternatiflere kapı aralayabilirsiniz. Mevcut özellikleriyle beklentilerinize cevap veren ve güncellemelerle de size uygun seçenekler sunan e-ticaret yazılımı sayesinde kusursuzluğu yakalayabileceksiniz. Bizimle iletişime geçerek e-ticaret yazılımları konusunda kusursuz bir seçim yapabilirsiniz.

E-ticaret Paketleri

E-ticaret paketleri, birbirinden farklı özelliklere sahip olan e-ticaret sitesi seçeneklerini içermektedir. Günümüzde internetin gelişmesi ve satın alma alışkanlıklarının değişmesi ile birlikte e-ticaret önemli bir hale gelmiştir. Bu noktada e-ticaret paketleri de online kanallar üzerinden satış yapmak isteyenlerin dikkatini çekmektedir.

İşletme sahipleri ve bireyler kendileri için en uygun özelliklerde ki e-ticaret paketlerini tercih ederek mükemmel bir deneyim elde edebilirsiniz. Bunun yanı sıra e-ticaret paketleri ile hedef kitlenize en iyi şekilde ulaşabilir ve Türkiye’nin dört bir yanına satışlarınızı gerçekleştirebilirsiniz.

E-ticaret Platformları Arasındaki Farklar

E-ticaret platformları arasında bir seçim yaparken çoğu zaman nasıl ve neye göre seçim yapacağınızı kestiremezsiniz. Bunun nedenlerinden bir tanesi de hangi platformun ne tür avantajları olduğunu saptayamamanızdır.

Seçim yaparken dikkat etmeniz gereken en önemli hususlar nelerdir? Hız, platform kullanım ücretler, kullanım kolaylığı ve teknik destek bu konuda sayılabilecek en değerli detaylardır. Siz de bir e-ticaret platformu seçerken bu tür sorunların üstesinden gelmek istiyorsanız yapmanız gereken sadece beklentilerinize cevap verecek bir alternatif seçmektir. akis takdirde sonuç istediğiniz gibi olmaz!

Hangi E-ticaret Platformu ile Çalışmalısınız?

E-ticaret platformu seçimi oldukça zorlu bir süreçtir. Bu nedenle de hangi platformu seçeceğinize karar vermek adına titiz bir çalışma yürütmeniz gerekir. Peki, e-ticaret platformu seçerken nelere dikkat etmelisiniz?

E-ticaret konusunda profesyonel bir destek almak sizin için en ideal alternatiflerden bir tanesidir. Bu nedenle de beklentilerinizi bir liste haline dönüştürün. Sonrasında da profesyonel bir ajanstan destek almanız gerekir. Profesyonel destek sayesinde e-ticaret ile alakalı beklentilerinize cevap verebilirsiniz. Bu konuda ajansımızın profesyonel hizmetlerinden faydalanmak tam size göre bir seçenek olacak!

E-ticaret Platformu Seçenerken Yapılan En Büyük Hatalar

E-ticaret platformları bireylerin herhangi bir teknik alt yapı bilmeden e-ticaret sitesine sahip olmasını sağlayan platformlardır. Ancak bireylerin e-ticaret platformu seçerken yaptığı bazı hatalar vardır. Söz konusu hatalardan ilki fiyat odaklı düşünmeleridir. Fiyat ve maliyet unsurunu ikinci planda tutarak kendiniz için en uygun platformu tercih etmeniz gerekmektedir. Bunun yanı sıra müşteri ilişkileri yönünde kuvvetli ve mesajlara hemen geri dönüş yapan firmaları tercih etmelisiniz. Web sitenizde bir hatanın olması hem zaman hem de para kaybına neden olabilir. Bu problemin hemen çözülmesi ise son derece önemlidir. Son olarak e-ticaret platformu seçilirken paketler arası değişiklik yapma ve özellik eklenebilirliğin aktif olduğuna da dikkat etmeniz gerekmektedir.

Hazır E-ticaret Siteleri

Hazır e-ticaret siteleri internette bulunan çeşitli web sitelerinden satın alınan şablonlar ile oluşturulan sitelerdir. Bu sitelere çeşitli özel dokunuşlar yaparak özgünleştirmek mümkündür. Günümüzde pek çok web sitesi hazır site şablonları ile oluşturulmaktadır. Bu şablonlar hem çok daha uygun fiyatlı hem de çok daha hızlı bir şekilde web sitesine sahip olmanızı sağlamaktadır. Bireylere ve firmalara sağladığı avantajlar ile dikkat çeken hazır e-ticaret siteleri ile müşterilerinize en iyi şekilde ulaşabilirsiniz.

Hazır e-ticaret sitelerinin çeşitli şablonlar ile oluşturulduğundan bahsettik. Söz konusu şablonlar shopify, Opencart ve Woocommerce gibi web sitelerinden satın alınarak oluşturulur. Siz de hazır e-ticaret siteleri ile ilgili detaylı bilgi almak için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Hazır E-ticaret Şablonları

Hazır e-ticaret şablonları, yeni bir e-ticaret girişimine kapı aralamayı arzu edenler için idealdir. Tasarım için çok zaman harcamayı gerektirmediği gibi maliyet açısından da daha avantajlı kabul edilebilir. Çok büyük e-ticaret platformları için ideal olmasa da başlangıç aşaması için bu çözüm kusursuzdur.

Siz de hazır e-ticaret şablonları ile ürünlerinizin satışını gerçekleştirebilirsiniz. Ancak mağazanızı tasarlarken az da olsa teknik bilgiye ihtiyaç duyacağınızı unutmamalısınız. Themeforest vb. sitelere bir göz atarak hazır e-ticaret şablonlarının neler olduğunu hızlı bir şekilde inceleyebilirsiniz.

Ücretsiz E-ticaret Şablonları

Ücretsiz bir şekilde sizlere sunulan e-ticaret şablonları başta son derece cazip gelmektedir. Hem maliyetinin yok denecek kadar az olması hem de hızlı bir şekilde teslim ediliyor olması e-ticaret şablonlarının önemli avantajları arasında yer almaktadır. Fakat ücretsiz e-ticaret şablonlarının bazı olumsuz yönleri de bulunmaktadır. Bunlardan en önemlisi virüs taşıma ihtimalinin son derece yüksek olmasıdır.

Ücretsiz bir şekilde aldığınız e-ticaret şablonları nedeni ile web sitenizse virüs bulaşabilir ve veri kaybı yaşayabilirsiniz. Bu nedenle web sitenize özgü şablonların kullanılması gerektiğini unutmamalısınız.

En İyi Ücretli E-ticaret Siteleri

Ücretli e-ticaret siteleri arasından bir seçim yaparak ürün satışlarınızı beklentilerinizin üzerine çıkaracak alternatiflere ulaşabilirsiniz. Ancak şunu ifade etmek gerekir ki e-ticaret siteleri konusunda başarılı çözümlere ulaşmak adına yapmanız gereken sadece size uygun bir alternatif yaratmaktır. E-ticaret ile ilgili hazır şablonları kullanırken ücretli bir seçeneğe başvursanız da teknik bilgiye ihtiyaç duyarsınız. Çünkü tamamen hazır bir e-ticaret çözümünün sizi büyük bir marka olma yolunda desteklemesi imkansızdır. Lokal çözümler ve size özel tasarımlar daima değerlidir. Bu detayları unutmadan harekete geçmelisiniz.

Ücretli ve Ücretsiz Şablonlar Arasındaki Farklar

Ücretli ve ücretsiz şablonlar konusunda farkları dikkate alarak kusursuz bir seçim yapabilirsiniz. Şablonlar ile ilgili tercihinizi yapmadan önce ücretli şablonların daha iyi olduğunu bilmelisiniz. Bunun en büyük nedenlerinden bir tanesi de ücretli şablonların özelleştirilebilir özellikler barındırmasıdır. Ancak ücretsiz şablonlara bakıldığında belli başlı kalıpların varlığı gözlemlenmektedir. Her şeyden önemlisi ücretsiz şablonların bir kısmında virüs bulunması ciddi bir risk teşkil eder.

Sizin için en ideal seçeneğin ne olduğuna karar verin ve kaliteli çözümlerden yararlanmaya hemen başlayın!

Özel Tasarım E-ticaret Sitesi Nedir?

Özel tasarım e-ticaret siteleri bireylere ve kurumlara özel bir şekilde tasarlanmakta olan siteleri ifade etmektedir. Tamamen kişi ve kurumların ihtiyaçlarına ve çeşitli kurumsal kimlik çalışmalarına göre hazırlanan bu siteler ile online satış oranınızı en hızlı şekilde artırabilirsiniz. Firma ve bireylerin ihtiyaçlarına özel bir şekilde tasarlanarak kullanılan özel tasarım e-ticaret sitesi ile Türkiye’nin hatta dünyanın her yerinden müşteri elde edebilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey bizimle iletişime geçerek hizmetlerimiz ile ilgili en detaylı şekilde bilgi sahibi olmaktır.

Eşsiz Bir E-ticaret Siteniz Olmalı Mı?

Eşsiz bir e-ticaret sitesine sahip olmak pek çok markanın olduğu gibi sizin de hayaliniz olabilir. Bu durumda eşsiz olmanın ne tür avantajlar getireceğine bir göz atmak gerekmektedir. E-ticaret markanızın başarılı olmasına kapı aralayacak olan eşsiz tasarım, akılda kalıcılığın anahtarıdır. Bu nedenle de akılda kalıcı olmak istiyorsanız kesinlikle eşsiz bir tasarıma sahip olmalısınız.

Eşsiz tasarımın bir başka avantajı da tüketicilerin tercihi olmaktır. Farklılık tüketicileri satın almaya sevk ederken eşsiz tasarım da size kârlı bir girişimin kapılarını aralar.

E-ticaret Sitesi için Özel Tasarım Fiyatı

E-ticaret sitelerinin fiyatları söz konusu sitelere sahip olmak isteyen kişiler tarafından en çok merak edilen konulardandır. E-ticaret siteleri, tüketicilerin alışveriş alışkanlıklarının değişkenlik göstermesi ile popüler hale gelmiştir. Bu noktada bireyler müşterilerine dijital kanallar aracılığı ile ulaşmak ve satış yapmak için e-ticareti kullanırlar. E-ticaret sitesine sahip olmak için ödenmesi gereken ücret ise değişkenlik göstermektedir. Özgün tasarım, hazır web sitesi, ödeme seçenekleri, SSL güvenlik gibi çeşitli özellikler e-ticaret sitelerin de fiyatların belirlenmesini sağlayan önemli unsurlar arasında yer almaktadır.

Markaya Özel Tasarımda Dikkat Edilmesi Gerekenler

Markaya özel bir tasarım gerçekleştirirken dikkat edilmesi gereken pek çok detay vardır. Söz konusu detayları dikkate alarak kusursuzluğu yakalamak mümkün olacak! Şimdi u konuda neleri dikkate almanız gerektiğinize bir bakalım!

Markaya özel tasarımlar geliştirirken öncelikle marka imajını dikkate almak gerekir. Zira markayı yansıtmayacak bir tasarımın başarısı tartışmalıdır. Öte yandan markanın logosu ve diğer kurumsal kimlik öğeleri ile uyumlu tasarımlar gerçekleştirmek gerekir. Bu bağlamda markaya özel tasarımın her yönüyle marka ile doğrudan ilişkili olması gerekmektedir. Bu konuda dikkatli olmak kusursuzluğu ortaya çıkarmanın anahtarı olacaktır.

E-ticaret Platformu Nedir?

E-ticaret sitesi hizmeti ile Türkiye’nin her yerinden müşterilerinize ulaşmak ister misiniz? Cevabınız evet ise doğru adrestesiniz. E-ticaret platformu ile ilgili çeşitli bilgileri edinerek bu alanda hizmet vermeye başlayabilirsiniz.

İnsanlığın ilk dönemlerinden beri ticaret yaygın şekilde kullanılan bir olgudur. Bu olgu insanlık kadar eski olması hasebiyle oldukça önemlidir. İnsanlık kadar eski olan ticaretin zaman içinde ortaya çıkan değişim ve gelişimlere ayak uydurması her dönem başvurulan ve kullanılan bir unsur olmasını sağlamıştır. Bu noktada Elektronik ticaret yüzyıllardır kullanılan ticaretin yeni doğmuş bir çocuğudur denebilir. E-ticaret gelişebilmesi için çeşitli e-ticaret platformlarına ihtiyaç vardır. Söz konusu platformlar aracılığı ile işletmelerin hedef kitlelerine ve müşterilerine en iyi şekilde ulaşması mümkün hale gelmektedir.

En İyi E-ticaret Platformu Hangisidir?

En iyi e-ticaret platformu hangisidir sorusu oldukça tartışmalıdır. Zira kullanıcıların beklentilerine en uygun çözümler sunan e-ticaret platformları daima kaliteli kabul edilmektedir.

E-ticaret başarınızı arttıracak bir husus olan doğru platform seçimi için Shopify ya da Opencart tercihinde bulunabilirsiniz. Pek çok e-ticaret girişiminin öncelikli tercihi olan bu seçenekleri siz de değerlendirmelisiniz. Ancak yine de son kararı beklentilerinizi saptayarak vermeye özen göstermelisiniz. Aksi takdirde yanlış bir seçimin neden olacağı olumsuzluklarla mücadele etmek durumunda kalabilirsiniz. E-ticarette başarılı olmanın anahtarının doğru adımlar olduğunu unutmamalısınız.

Shopify - Eticaret Platformu

Shopify, en ünlü e-ticaret platformlarından bir tanesidir. Herhangi bir yazılım ya da programlama olmadan e-ticaret mağazası kurabileceğiniz bir sistem olan Shopify, kolay alt yapısı ile de dikkatleri üzerine çekmeyi başarmaktadır. Shopify sayesinde sipariş alarak internet üzerinden her türlü satışı gerçekleştirebilirsiniz. Ücretli bir e-ticaret mağazası yazılımı olan Shopify’in dünya genelinde 600 binden fazla müşterisi bulunmaktadır. Minimum çaba ile e-ticaret sitesine sahip olmak istiyorsanız söz konusu e-ticaret platformunu tercih edebilirsiniz. Bulut tabanlı bir servis olan platform, internet tarayıcılarından ve cihazlardan oldukça kolay bir şekilde ulaşılabilirdir. Mağaza sahiplerinin en az eforu sarf ederek ve teknik bilgiye ihtiyaç duymadan sitelerini yönetebilmesini sağlar. Bunların yanı sıra dijital pazarlama araçlarının bir çoğuna varsayılan olarak sahiptir.

Opencart - Eticaret Platformu

Opencart, internet ortamında hizmet veren pek çok e-ticaret sitesinin alt yapsını oluşturan kusursuz bir platformdur. PHP kodlama dili ile tasarlanan ve MySQL veri tabanına sahip bu açık kaynak kod sisteminin kullanımı oldukça yaygındır. Kodlama yönündeki başarısı kullanım kolaylığı ve verimliliği noktasında da ideal çözümlere kapı aralar. Siz de bir e-ticaret sitesi tasarlamak istediğinizde opencart sistemini kullanabilirsiniz. Kaliteli olması kadar sürekli destek sağlaması da opencart ayrıcalıklarını ön plana çıkarmaktadır.

E-ticaret için kurgulanmış bir altyapıya sahip olması çok özel çözümler sunmasını sağlarken kullanıcı deneyimini de maksimum seviyeye taşır. Web sitenize uygun tasarımlar elde etmek adına opencart ile en ideal sonuçlara ulaşabileceğinizi unutmayın!

En Çok Kullanılan E-ticaret Platformu Hangisidir?

Günümüzde firma ve kişilerin tercih edebileceği çeşitli e-ticaret platformları bulunmaktadır. Bu e-ticaret platformları sahip oldukları özellikler ile birbirlerinden farklılaşmaktadır. Ancak en fazla tercih edilen platformun Shopify olduğunu ifade etmek mümkündür.

Shopify, kapsamlı bir kredi kartı yelpazesini destekler. Bu nedenle mağazanızdaki ödeme çakışması sorunu hakkında endişelenmenize gerek yoktur. Ayrıca Shopify, güvenlik için 1. düzey PCI uyumluluğuna ve 256 bit SSL şifrelemesine sahip olduğundan müşterinizin ve mağazanızın verilerinin güvende olduğundan emin olabilirsiniz.

Eksiksiz bir CMS sağlayan Shopify, size çevrimiçi mağazanızın işlevselliğini ve düzenini yönetme gücü verir. Shopify'ın öne çıkan bir diğer avantajı, kullanıcıların mağazalarını Shopify mobil uygulamalarında yönetmesine olanak sağlamasıdır. Platform, kullanıcıların mobil veya masaüstü erişimden bağımsız olarak mağazalarını her yerde kolayca izleyebilmeleri, yönetebilmeleri ve değiştirebilmeleri için tamamen duyarlıdır.

WooCommerce - Eticaret Platformu

WooCommerce, WordPress ile entegre edilebilen oldukça başarılı seçeneklerden bir tanesi olarak kabul edilmektedir. Bu nedenle de WooCommerce’i WordPress’ten bağımsız düşünmek imkansızdır. Bir eklenti olarak kabul edilen bu e-ticaret yazılımının kullanışlılık ve kalite konusunda en ideal çözüm olduğunu unutmamalısınız.

WooCommerce ile esnek bir şekilde e-ticaret platformunuzu tasarlayabilir ve ödeme entegrasyonu sayesinde kusursuz bir çözüm elde edebilirsiniz. Üstelik kargo entegrasyonu gibi e-ticaret sitelerinin olmazsa olmazı bir konuda destek alabilirsiniz. Kullanıcı odaklı bir çözüm sunması ve maliyetlerinizi düşüren bir çözüm sağlaması bu eklentinin en önemli yanıdır. E-ticaret sitenizi kusursuz bir noktaya taşıyacak olan WooCommerce ile siz de en ideal seçeneklerden yararlanmaya başlayabilirsiniz.

Yerli E-ticaret Platformları

Yerli e-ticaret platformları, son zamanlarda pek çok kişi tarafından çeşitli avantajları olduğu için tercih edilmektedir. Yerli e-ticaret platformlarının sağladığı en önemli avantaj Türkçe alt yapıda olmasıdır. Bunun yanı sıra iletişim kurmak istediğinizde de Türk müşteri temsilcileri ile karşılaşıyor olmanız büyük bir avantajdır. Bireylerin yerli e-ticaret platformlarını tercih etmesindeki bir diğer etken uygun maliyetli olmasıdır. Ancak T-soft, Ticimax, Ideasoft gibi e-ticaret platformları sandığı kadar profesyonel bir şekilde hizmet vermemektedir. Uygun fiyatlı olmaları ne kadar cazip gelse de aslında uzun vadede pek çok sıkıntı yaşamanıza neden olmaktadır. Bu nedenle dünya genelinde yoğun bir şekilde tercih edilen e-ticaret platformlarını kullanmanız size çeşitli avantajlar sağlayacaktır.

Mobil Uyumlu E-ticaret Web Tasarım

Mobil uyumlu e-ticaret web tasarım, web sitelerinin mobil cihazların çözünürlüğüne ve ekran boyutuna uygun olan web sitelerini ifade etmektedir. Günümüzde internet kullanıcılarının büyük bir kısmı internete erişim sağlarken mobil uygulamaları kullanmaktadır. Bu doğrultuda mobil uyumlu web siteler en az masaüstü web siteler kadar önemlidir. Bir web sitesini ziyaret eden kişilerin büyük bir çoğunluğu mobil cihazlardan erişim sağladığı için web sitesinin mobil uyumlu olmaması durumunda kullanıcı kötü bir deneyim ile karşı karşıya kalacaktır. Bu doğrultuda web sitesi sahiplerinin web sitelerini mobil uyumlu hale getirmeleri gerekmektedir. Bu noktada firmamız mobil uyumlu e-ticaret siteleri ile tüketicilerin mobil cihazlardan son derece kolay bir şekilde alışveriş yapmasını sağlamaktadır.

E-ticaret Sitesi Tasarımında Mobil ve Masaüstü

E-ticaret tasarımında hem mobil hem de masaüstü tasarımların önemi oldukça fazladır. Zira kullanıcıların önemli bir kısmı mobilden e-ticaret sitelerine giriş yaparken bir kısmı da masaüstünden giriş sağlar. Kullanıcıların farklı kanallarla e-ticaret sitelerine ulaşmasının sonucu olarak tasarımın da buna uygun bir şekilde belirlenmesi gerekmektedir.

Mobil uyumlu bir e-ticaret sitesi tasarımı yaparken daha çok dikey bir tasarıma başvurmak gerekir. Ancak masaüstü tasarımlarda yatay çözümlerin daha ideal sonuçlar ortaya çıkaracağı da açıktır. İki seçeneği de dikkate alarak çözüm üretmek oldukça değerli olacaktır.

Mobil Uyumlu Bir İnternet Siteniz Yoksa Ne Olur?

Mobil uyumlu web siteleri, mobil uygulamalardan sitenize giren kullanıcılara daha iyi bir deneyim sağlar. Mobil uyumlu web site ile masaüstü web site tek bir yerden yönetildiği için yapılan değişiklik her ikisine de yansımaktadır. Sitenizin mobil uyumlu olmaması durumunda mobil uygulama yapmak zorunda kalabilirsiniz. Bu da hem sitenin hem de uygulamanın iki yerden yönetilmesine neden olur. Bunların yanı sıra mobil uyumlu olmayan siteler de hemen çıkma oranı düşer. Bu da Google’da geri sıralara düşmenize, rekabet edememenize ve ciro kaybetmenize neden olur.

İnternet Sitenizi Mobil Uyumlu Hale Getirmek İçin Yapabilecekleriniz

Mobil uyumlu web siteler, kullanıcıların web sitesinde çok daha iyi bir deneyim yaşamasını sağlar. Mobil cihazların boyutlarına uygun web sitelerinde alışveriş yapmak ya da içerik okumak çok daha kolaydır.

Mobil uyumlu web siteler hemen çıkma oranlarını düşürür. Çünkü kullanıcılar mobil cihazlarına uyumlu bir web sitesi ile karşılaşmazlarsa siteyi kullanmakta güçlük çekerek siteyi terk ederler. Bu da web sitesinin arama sonuçları iyi olsa dahi başarıya ulaşılmasını engelleyecektir.

Bu doğrultuda mobil uyumlu bir sitesine sahip olmak için profesyonel bir destek almanız gerekir. Bu alanda uzman ve deneyimli firmamız ile iletişime geçerek mobil uyumlu web siteleri ile ilgili detaylı bir şekilde bilgi sahibi olabilirsiniz.

İnternet Sitenizin Mobil Uyumlu Olduğunu Nasıl Öğrenebilirsiniz?

İnternet sitenizin mobil uyumlu olmasını istiyorsanız bu konuda kullanabileceğiniz pek çok araç var. Bu araçların başında ise Lighthouse gelmektedir. İnternet tarayıcınıza entegre ederek kullanabileceğiniz bu harika uygulama sayesinde hem kaliteli hem de ideal sonuçlara ulaşabileceğinizi unutmamalısınız.

Mobil performansınızı ölçerek kaliteden yana tercih kullanmanız için Google Chrome tarayıcısına Lighthouse’u hemen entegre edebilirsiniz. Ardından web sitenizin performansını değerlendirerek gerçek anlamda başarılı olup olmadığınızı ölçebilirsiniz. Mobil uyumluluğun dijital dünyadaki önemini düşünerek bu detaya bir göz atmanız şart!

E-ticaret Yazılımı Nedir?

E-ticaret yazılımı, internet üzerinden satış yapmak isteyen firmaların web sitesine sahip olmak için aldığı yazılım hizmeti olarak ifade edilmektedir. Günümüzde tüketicilerin online alışverişe olan taleplerinde artış meydana gelmesi ile birlikte e-ticaret yazılımı çok daha önemli bir hale gelmiştir. Firmaların ve bireylerin çeşitli ürün ve hizmetleri hedef kitlelerine sunabileceği e-ticaret yazılımı son derece profesyonellik isteyen bir hizmet olarak karşımıza çıkmaktadır.

Web yazılımdan biraz daha farklı olan ve çeşitli ödeme kanallarının sitelere entegre edildiği, güvenli bir ortamın oluşturulduğu e-ticaret yazılım ile siz de mükemmel bir deneyim elde edebilirsiniz. Online satış ile tüm engelleri ortadan kaldırmak ve her şehirdeki müşterilerinize ulaşmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

En İyi E-ticaret Yazılımı

E-ticaret, son dönemin en dikkat çeken unsurlarından bir tanesi olurken dijital pazarlamanın amiral gemisi olmuştur. Markaların gün geçtikçe e-ticarete daha çok yönelmeleri yazılım seçimini de önemli bir noktaya taşımıştır. Siz de e-ticaret yazılımı konusunda kusursuz bir seçim yapmak istiyor olabilirsiniz. Bu durumda beklentilerinize uygun bir tasarım seçmek sizin adınıza ideal olacaktır.

Ne istediğini bilen markalar için özellikleri beklentilerle uyuşan çözümler daima değerlidir. Siz de bu konuda beklentilerinizi belirleyerek e-ticaret yazılımı konusunda başarılı alternatiflere kapı aralayabilirsiniz. Mevcut özellikleriyle beklentilerinize cevap veren ve güncellemelerle de size uygun seçenekler sunan e-ticaret yazılımı sayesinde kusursuzluğu yakalayabileceksiniz. Bizimle iletişime geçerek e-ticaret yazılımları konusunda kusursuz bir seçim yapabilirsiniz.

E-ticaret Paketleri

E-ticaret paketleri, birbirinden farklı özelliklere sahip olan e-ticaret sitesi seçeneklerini içermektedir. Günümüzde internetin gelişmesi ve satın alma alışkanlıklarının değişmesi ile birlikte e-ticaret önemli bir hale gelmiştir. Bu noktada e-ticaret paketleri de online kanallar üzerinden satış yapmak isteyenlerin dikkatini çekmektedir.

İşletme sahipleri ve bireyler kendileri için en uygun özelliklerde ki e-ticaret paketlerini tercih ederek mükemmel bir deneyim elde edebilirsiniz. Bunun yanı sıra e-ticaret paketleri ile hedef kitlenize en iyi şekilde ulaşabilir ve Türkiye’nin dört bir yanına satışlarınızı gerçekleştirebilirsiniz.

E-ticaret Platformları Arasındaki Farklar

E-ticaret platformları arasında bir seçim yaparken çoğu zaman nasıl ve neye göre seçim yapacağınızı kestiremezsiniz. Bunun nedenlerinden bir tanesi de hangi platformun ne tür avantajları olduğunu saptayamamanızdır.

Seçim yaparken dikkat etmeniz gereken en önemli hususlar nelerdir? Hız, platform kullanım ücretler, kullanım kolaylığı ve teknik destek bu konuda sayılabilecek en değerli detaylardır. Siz de bir e-ticaret platformu seçerken bu tür sorunların üstesinden gelmek istiyorsanız yapmanız gereken sadece beklentilerinize cevap verecek bir alternatif seçmektir. akis takdirde sonuç istediğiniz gibi olmaz!

Hangi E-ticaret Platformu ile Çalışmalısınız?

E-ticaret platformu seçimi oldukça zorlu bir süreçtir. Bu nedenle de hangi platformu seçeceğinize karar vermek adına titiz bir çalışma yürütmeniz gerekir. Peki, e-ticaret platformu seçerken nelere dikkat etmelisiniz?

E-ticaret konusunda profesyonel bir destek almak sizin için en ideal alternatiflerden bir tanesidir. Bu nedenle de beklentilerinizi bir liste haline dönüştürün. Sonrasında da profesyonel bir ajanstan destek almanız gerekir. Profesyonel destek sayesinde e-ticaret ile alakalı beklentilerinize cevap verebilirsiniz. Bu konuda ajansımızın profesyonel hizmetlerinden faydalanmak tam size göre bir seçenek olacak!

E-ticaret Platformu Seçenerken Yapılan En Büyük Hatalar

E-ticaret platformları bireylerin herhangi bir teknik alt yapı bilmeden e-ticaret sitesine sahip olmasını sağlayan platformlardır. Ancak bireylerin e-ticaret platformu seçerken yaptığı bazı hatalar vardır. Söz konusu hatalardan ilki fiyat odaklı düşünmeleridir. Fiyat ve maliyet unsurunu ikinci planda tutarak kendiniz için en uygun platformu tercih etmeniz gerekmektedir. Bunun yanı sıra müşteri ilişkileri yönünde kuvvetli ve mesajlara hemen geri dönüş yapan firmaları tercih etmelisiniz. Web sitenizde bir hatanın olması hem zaman hem de para kaybına neden olabilir. Bu problemin hemen çözülmesi ise son derece önemlidir. Son olarak e-ticaret platformu seçilirken paketler arası değişiklik yapma ve özellik eklenebilirliğin aktif olduğuna da dikkat etmeniz gerekmektedir.

Dijital Reklam Yönetimi Nedir?

Intagram, Google başta olmak üzere Criteo, Facebook, Twitter, LinkedIn ve TikTok gibi tüm reklam platformlarında reklamlarınızın etkili bir strateji çerçevesinde yönetilmesini sağlıyoruz.

Hangi Platformlarda Reklam Yönetiyoruz?

Intagram, Google başta olmak üzere Criteo, Facebook, Twitter, LinkedIn ve TikTok gibi tüm reklam platformlarında reklamlarınızın etkili bir strateji çerçevesinde yönetilmesini sağlıyoruz.

Best Practices for Keyword Density
Google has said for years that the most important single factor to them is high quality content. Now more than ever, they have the ability.
Best SEO Practices for Page Layouts

We help ambitious businesses like yours generate more profits by building awareness, driving web traffic, connecting with customers.

What is off page SEO link building?
Google has said for years that the most important single factor to them is high quality content. Now more than ever, they have the ability.
Best SEO Practices for High Quality Content

We help ambitious businesses like yours generate more profits by building awareness, driving web traffic, connecting with customers.

Social Media’s Role in SEO
Google has said for years that the most important single factor to them is high quality content. Now more than ever, they have the ability.
How Does Off Site SEO Work?

We help ambitious businesses like yours generate more profits by building awareness, driving web traffic, connecting with customers.

Why is SEO Link Building Important?
Google has said for years that the most important single factor to them is high quality content. Now more than ever, they have the ability.
Why is Researching Keywords Important?

We help ambitious businesses like yours generate more profits by building awareness, driving web traffic, connecting with customers.

Best Practices for Keyword Density
Google has said for years that the most important single factor to them is high quality content. Now more than ever, they have the ability.
Best SEO Practices for Page Layouts

We help ambitious businesses like yours generate more profits by building awareness, driving web traffic, connecting with customers.

What is off page SEO link building?
Google has said for years that the most important single factor to them is high quality content. Now more than ever, they have the ability.
Best SEO Practices for High Quality Content

We help ambitious businesses like yours generate more profits by building awareness, driving web traffic, connecting with customers.

Social Media’s Role in SEO
Google has said for years that the most important single factor to them is high quality content. Now more than ever, they have the ability.
How Does Off Site SEO Work?

We help ambitious businesses like yours generate more profits by building awareness, driving web traffic, connecting with customers.

Why is SEO Link Building Important?
Google has said for years that the most important single factor to them is high quality content. Now more than ever, they have the ability.
Why is Researching Keywords Important?

We help ambitious businesses like yours generate more profits by building awareness, driving web traffic, connecting with customers.

Best Practices for Keyword Density
Google has said for years that the most important single factor to them is high quality content. Now more than ever, they have the ability.
Best SEO Practices for Page Layouts

We help ambitious businesses like yours generate more profits by building awareness, driving web traffic, connecting with customers.

What is off page SEO link building?
Google has said for years that the most important single factor to them is high quality content. Now more than ever, they have the ability.
Best SEO Practices for High Quality Content

We help ambitious businesses like yours generate more profits by building awareness, driving web traffic, connecting with customers.

Social Media’s Role in SEO
Google has said for years that the most important single factor to them is high quality content. Now more than ever, they have the ability.
How Does Off Site SEO Work?

We help ambitious businesses like yours generate more profits by building awareness, driving web traffic, connecting with customers.

Why is SEO Link Building Important?
Google has said for years that the most important single factor to them is high quality content. Now more than ever, they have the ability.
Why is Researching Keywords Important?

We help ambitious businesses like yours generate more profits by building awareness, driving web traffic, connecting with customers.

Best Practices for Keyword Density
Google has said for years that the most important single factor to them is high quality content. Now more than ever, they have the ability.
Best SEO Practices for Page Layouts

We help ambitious businesses like yours generate more profits by building awareness, driving web traffic, connecting with customers.

What is off page SEO link building?
Google has said for years that the most important single factor to them is high quality content. Now more than ever, they have the ability.
Best SEO Practices for High Quality Content

We help ambitious businesses like yours generate more profits by building awareness, driving web traffic, connecting with customers.

Social Media’s Role in SEO
Google has said for years that the most important single factor to them is high quality content. Now more than ever, they have the ability.
How Does Off Site SEO Work?

We help ambitious businesses like yours generate more profits by building awareness, driving web traffic, connecting with customers.

Why is SEO Link Building Important?
Google has said for years that the most important single factor to them is high quality content. Now more than ever, they have the ability.
Why is Researching Keywords Important?

We help ambitious businesses like yours generate more profits by building awareness, driving web traffic, connecting with customers.

Best Practices for Keyword Density
Google has said for years that the most important single factor to them is high quality content. Now more than ever, they have the ability.
Best SEO Practices for Page Layouts

We help ambitious businesses like yours generate more profits by building awareness, driving web traffic, connecting with customers.

What is off page SEO link building?
Google has said for years that the most important single factor to them is high quality content. Now more than ever, they have the ability.
Best SEO Practices for High Quality Content

We help ambitious businesses like yours generate more profits by building awareness, driving web traffic, connecting with customers.

Social Media’s Role in SEO
Google has said for years that the most important single factor to them is high quality content. Now more than ever, they have the ability.
How Does Off Site SEO Work?

We help ambitious businesses like yours generate more profits by building awareness, driving web traffic, connecting with customers.

Why is SEO Link Building Important?
Google has said for years that the most important single factor to them is high quality content. Now more than ever, they have the ability.
Why is Researching Keywords Important?

We help ambitious businesses like yours generate more profits by building awareness, driving web traffic, connecting with customers.

SEO - Arama Motoru Optimizasyonu Nedir?

Sitenizin Arama Mototu Optimizasyonu (SEO) çalışmalarını yapıyor, ihtiyaç duyduğunuz ürün, kategori, blog yazıları gibi içeriklerinizi belli bir stateji doğrultusunda üretiyoruz.

Nasıl Google'da Üst Sıralarda Çıkılır?

Intagram, Google başta olmak üzere Criteo, Facebook, Twitter, LinkedIn ve TikTok gibi tüm reklam platformlarında reklamlarınızın etkili bir strateji çerçevesinde yönetilmesini sağlıyoruz.

Sosyal Medya Hesap Yönetimi

Tüm sosyal medya kanallarınızın paylaşım stratejileri, içerik yönetimleri ve aksiyon aşamlarında ihtiyaç duyduğunuz hizmetleri sizlere sağlıyoruz.

Hangi Hesapları Yönetiyoruz?

Intagram, Google başta olmak üzere Criteo, Facebook, Twitter, LinkedIn ve TikTok gibi tüm reklam platformlarında reklamlarınızın etkili bir strateji çerçevesinde yönetilmesini sağlıyoruz.

Influencer Pazarlaması

Instagram başta olmak üzere sosyal medya mecralarındaki alanınıza en uygun influencerlar ile markanızı buluşturuyor, en verimli çalışmaların yapılmasına imkan tanıyacak pazarlama kampanyalarını hayata geçiriyoruz.

Influencerlar ile Çalışmak Gerçekten Faydalı mı?

Intagram, Google başta olmak üzere Criteo, Facebook, Twitter, LinkedIn ve TikTok gibi tüm reklam platformlarında reklamlarınızın etkili bir strateji çerçevesinde yönetilmesini sağlıyoruz.

E-posta Pazarlaması

Instagram başta olmak üzere sosyal medya mecralarındaki alanınıza en uygun influencerlar ile markanızı buluşturuyor, en verimli çalışmaların yapılmasına imkan tanıyacak pazarlama kampanyalarını hayata geçiriyoruz.

Influencerlar ile Çalışmak Gerçekten Faydalı mı?

Intagram, Google başta olmak üzere Criteo, Facebook, Twitter, LinkedIn ve TikTok gibi tüm reklam platformlarında reklamlarınızın etkili bir strateji çerçevesinde yönetilmesini sağlıyoruz.

Grafik Tasarım Neyi Kapsar?

Instagram başta olmak üzere sosyal medya mecralarındaki alanınıza en uygun influencerlar ile markanızı buluşturuyor, en verimli çalışmaların yapılmasına imkan tanıyacak pazarlama kampanyalarını hayata geçiriyoruz.

UI/UX Tasarımı Nedir?

Intagram, Google başta olmak üzere Criteo, Facebook, Twitter, LinkedIn ve TikTok gibi tüm reklam platformlarında reklamlarınızın etkili bir strateji çerçevesinde yönetilmesini sağlıyoruz.

Best Practices for Keyword Density
Google has said for years that the most important single factor to them is high quality content. Now more than ever, they have the ability.
Best SEO Practices for Page Layouts

We help ambitious businesses like yours generate more profits by building awareness, driving web traffic, connecting with customers.

What is off page SEO link building?
Google has said for years that the most important single factor to them is high quality content. Now more than ever, they have the ability.
Best SEO Practices for High Quality Content

We help ambitious businesses like yours generate more profits by building awareness, driving web traffic, connecting with customers.

Social Media’s Role in SEO
Google has said for years that the most important single factor to them is high quality content. Now more than ever, they have the ability.
How Does Off Site SEO Work?

We help ambitious businesses like yours generate more profits by building awareness, driving web traffic, connecting with customers.

Why is SEO Link Building Important?
Google has said for years that the most important single factor to them is high quality content. Now more than ever, they have the ability.
Why is Researching Keywords Important?

We help ambitious businesses like yours generate more profits by building awareness, driving web traffic, connecting with customers.

Best Practices for Keyword Density
Google has said for years that the most important single factor to them is high quality content. Now more than ever, they have the ability.
Best SEO Practices for Page Layouts

We help ambitious businesses like yours generate more profits by building awareness, driving web traffic, connecting with customers.

What is off page SEO link building?
Google has said for years that the most important single factor to them is high quality content. Now more than ever, they have the ability.
Best SEO Practices for High Quality Content

We help ambitious businesses like yours generate more profits by building awareness, driving web traffic, connecting with customers.

Social Media’s Role in SEO
Google has said for years that the most important single factor to them is high quality content. Now more than ever, they have the ability.
How Does Off Site SEO Work?

We help ambitious businesses like yours generate more profits by building awareness, driving web traffic, connecting with customers.

Why is SEO Link Building Important?
Google has said for years that the most important single factor to them is high quality content. Now more than ever, they have the ability.
Why is Researching Keywords Important?

We help ambitious businesses like yours generate more profits by building awareness, driving web traffic, connecting with customers.

Best Practices for Keyword Density
Google has said for years that the most important single factor to them is high quality content. Now more than ever, they have the ability.
Best SEO Practices for Page Layouts

We help ambitious businesses like yours generate more profits by building awareness, driving web traffic, connecting with customers.

What is off page SEO link building?
Google has said for years that the most important single factor to them is high quality content. Now more than ever, they have the ability.
Best SEO Practices for High Quality Content

We help ambitious businesses like yours generate more profits by building awareness, driving web traffic, connecting with customers.

Social Media’s Role in SEO
Google has said for years that the most important single factor to them is high quality content. Now more than ever, they have the ability.
How Does Off Site SEO Work?

We help ambitious businesses like yours generate more profits by building awareness, driving web traffic, connecting with customers.

Why is SEO Link Building Important?
Google has said for years that the most important single factor to them is high quality content. Now more than ever, they have the ability.
Why is Researching Keywords Important?

We help ambitious businesses like yours generate more profits by building awareness, driving web traffic, connecting with customers.

Dijital Dünyada Rekabete
Hazır Mısınız?