fbpx

Web Yazılım Çözümleri

İhtiyaç duyduğunuz web yazılım ve web tasarım çözümlerinde yanınızdayız. Dünya çapıda kabul görmüş, saygın yazılım alt yapıalrı kaynakları ile ihtiyaçlarınıza hızlı bir şekilde çözüm bulabilir, özel yazılım çözümleri ile ihtiaycınıza göre özelleştirilmiş yazılımlara sahip olabilirsiniz

Web Yazılım Maliyetleri Neden Bu Kadar Değişken?

Web yazılımları ihtiyaçlara göre çok fazla değişkenlik gösterir. Maliyet hesaplamaları temelde gereken iş yüküne göre hesaplanır. Aynı işi yapan yazılımlarda da ön plana optimizasyon, hız, müşteri destek ve düşük hata oranı gibi unsurlar çıkar. Sorunsuz, sürpriz maliyetlerden uzak ve kaliteli hizmet için bizimle çalışabilirsiniz.

Web Yazılım Ajansı

E-ticaret Yazılım Çözümleri

E-ticaret için ihtiyaç duyacağınız tüm dijital altyapı ve yazılım ihtiyaçlarınızda uzman kadromuza güvenebilirsiniz. E-ticaret sitesinden pazar yerine kadar tüm ihtiyaçlarınızı tespit ediyor ve size en uygun planı seçiyoruz. Shopify ve Opencart gibi e-ticaret altyapılarından faydalanarak en hızlı ve ekonomik şekilde ihtiyaçlarınızı gideriyoruz

Hangi E-ticaret Yazılım Altyapıları ile Çalışıyoruz?

Müşteri memnuniyeti ve güvenilirlik açısından yalnızca global ölçekte güvenilir ve uzmanı olduğumuz alt yapılar Shopify, Opencart ve WooCommerce ile çalışıyoruz. Hangi alt yapıyı kullanacağımızı sizin ihtiyaçlarınıza göre belirliyor, tam manası ile hakim olmadığımız veya güvenmediğimiz diğer markalarla çalışmaktan kaçınıyoruz.

E-ticaret Yazılım Paketleri

Özel Yazılım Çözümleri

Özel ihtiyaçlarınızı en baştan tespit ediyor, sizi hedefe götürecek olası yöntem ve seçenekleri belirliyoruz. Bizim uzmanlığımız ve sizin talepleriniz doğrultusunda en iyi seçeneği belirliyor ve projeyi takip edilebilir adımlara bölerek ilerliyoruz.

Özel Yazılım Neden Yüksek Maliyetli?

Özel yazılımların yüksek maliyetli olmasının temel sebebi iş yükünün çok fazla olmasıdır. Yazılım ihtiyaçlarının pek çoğu daha bir altyapı veya servis sağlayıcı tarafından ürün olarak sunulmaktadır ancak bu servislerden yararlanmamak tekerleği yeniden icat etmeniz gerektiği manasına gelmektedir. Bu da doğal olarak süreci çok fazla uzatmaktadır. Özel yazılımların bir diğer sorunu ise daha önce test edilmemiş olmasıdır. Hazır eklentiler ve tasarımlar hakkında başka kullanıcıların deneyimlerine erişmek mümkünken özel yazılımlarda böyle bir imkan yoktur. Özel yazılım tamamlandıktan sonra gereken test aşaması hem süreci uzatmakta hem maliyeti artırmaktadır.

Özel Yazılım Çözümleri

Mobil Uygulama Geliştirme

İhtiyacınıza yönelik web tabanlı mobil uygulamalarda bizimle rahatça çalışabilirsiniz. E-ticaret alanında müşteri memnuniyeti ve yeniden pazarlama gücünüzü artırmak, müşterilerinizle daha yakın ilişkiler kurmak için markanızı mobil platforma taşıyabilir, müşteri kitlenizi artırabilirsiniz.

Mobil E-ticaret Uygulaması Gerekli mi?

Günümüzde internet kullanıcılarının çoğunluğu internete erişmek için mobil telefonları kullanmaktadır. Online alışverişler de doğal olarak akıllı telefonlardan gerçekleşmektedir. Mobil uygulama müşterilerinize rahat ve kolay bir alışveriş imkanı sunar. Kişi ya da kart bilgisi gibi doldurulması gereken formları azaltmak müşterinin alışverişe daha kolay ikna olmasını sağlar. Öte yandan akıllı telefonunuzdan bir web sitesinin formunu doldurmak zor ve sıkıcı bir süreçtir. Buna ek olarak mobil uygulama müşterileriniz hakkında kullanışlı veriler toplamanızda size yardımcı olur ve yeniden pazarlama şansınızı artırır.

Mobil Uygulama Yazılımı

Shopify Yazılım Desteği

Dünyanın en çok tercih edilen e-ticaret altyapısı Shopify altyapısı ile sorunlardan uzak, güvenli bir e-ticaret sitesine sahip olabilirsiniz. Shopify dendiğinde Türkiye’de akla gelen ilk firma olarak tüm e-ticaret ihtiyaçlarınızda yanınızdayız.

Shopify Neden Ücretli?

Bir web sayfasına sahip olmanın belirli sabit giderleri vardır. Site yazılımını tutmak için bir bulut servisi ile anlaşılmalı ve güvenlik içim her yıl SSL sertifikası almalısınız. Aldığınız bulut servisinin kapasitesi ve güvenilirliği sitenizin performansını ve güvenliğini doğrudan etkiler. Shopify ise Depolama ve güvenlik sertifikasını kendi sisteminde sağlayarak yüksek güvenlik ve performansı garanti eder. Shopify’dan daha uygun fiyatlara depolama hizmeti almak mümkündür ancak Shopify’ın sağladığı güvenlik ve hızda bir depolama hizmeti için çok daha fazlasını ödemeniz gerekmektedir.

Shopify Yazılım Ajansı

Entegrasyon Yazılım Desteği

Pazaryeri, stok, kargo e-fatura ve ERP entegrasyonlarında ihtiyaç duyduğunuz tüm çözümlerde bizim uzmanlığımızdan faydalanabilirsiniz. Hızlı yazılım, test ve müşteri servisi ile zaman kaybetmeden tüm e-ticaret kanallarınızın birbiri ile iletişimini sağlayabilir, halihazırdaki entegrasyonlarınızın optimizasyonu için bizden destek alabilirsiniz

API Nedir? Ne İşe Yarar?

API(Application Programming Interface) iki farklı uygulama ya da sayfanın birbiri ile iletişimini sağlayan aracıya API adı verilir. Bu web siteniz ile satış yaptığınız pazar yeri gibi iki farklı platformun arka planda iletişimini sağlar, verilerin sağlıklı akışını düzenler. Bu aynı zamanda sayfanız için ekstra bir güvenlik anlamına gelmektedir. İstemediğiniz ve akış için gerekli olmayan bilgilerin akışını engeller, sadece gerekli bilgileri aktarır. Bu da kişisel veriler ya da ticari bilgiler gibi hassas verilerin sızmasının önüne geçer.

Entegrasyon Yazılım Çözümleri
nasıl çalışıyoruz?

Yazılım Süreçleri

arrow
01
Talep Analizi ve Teknoloji Eşleştirmesi

Markanın isteklerine göre teknik ihtiyaçlarını belirliyoruz. Hangi yazılım araçlarının talepleri karşılayacağını tespit ediyoruz.

arrow
02
process2
Proje Süreci

İhtiyaçlar ve imkanlar doğrultusunda süreci planlıyoruz. Ardından projeyi marka ile sürekli iletişim halinde kalarak yürütüyoruz.

03
process3
Projenin Canlıya Alınması ve Destek Süreci

Markadan gelen revizelerle birlikte projeyi son haline getiriyoruz. Tüm testleri de tamamlayarak projeyi canlıya alıyoruz.

Dijital Dünyada Rekabete
Hazır Mısınız?