fbpx

Influencer Pazarlaması

Influencer pazarlaması, markaların ürünlerini internetteki influencerların ve içerik oluşturucuların onayları veya önerileri yoluyla tanıtabilmelerinin bir yoludur. Sosyal medya ve bloglar, influencerların çoğuna ev sahipliği yapıyor. Influencer pazarlama çoğu zaman marka bilinirliği kampanyalarının bir parçasıdır, ancak aynı zamanda çok sayıda dönüşüm ve satışla da sonuçlanabilir. Influencer pazarlaması ile ilgili bilmeniz gereken bazı istatistikler ise şöyle:

  • 10 markadan 9'u bir tür influencer pazarlaması kullanıyor.
  • 1.000-10.000 takipçisi olan Influencer’lar daha yüksek etkileşim oranlarına sahip olabiliyor bu da hediye gönderimlerin önemini artırıyor.
  • Influencer pazarlamasının hacminin 2016'daki 1,7 milyar dolar seviyelerinden 2020'de ulaştığı 9,7 milyar dolarlık pazar büyüklüğünün 2021'de 13,8 milyar dolara ulaşması bekleniyor.

Influencerların gerçek potansiyellerine ulaşmalarına ve sosyal medya etkileşimlerinden para kazanmalarına yardımcı oluyoruz.
Popüler influencer profili oluşturmak ve bu profili sürdürülebilir kılmak mı istiyorsunuz? Tek bir hamlede genel imajınızı yönetmenize ve sosyal medyanızdan para kazanmanıza yardımcı olabiliriz.

Influencer danışmanlık hizmetleri size şu konularda yardımcı olabilir:

  • İyi bir etkileşim oranını korurken daha fazla takipçi kazanın.
  • İtibarınıza zarar verebilecek yaygın influencer hataları yapmaktan kaçının.
  • Hedef kitlenizle anlamlı bir şekilde etkileşim kurun
  • Markalarla bağlantılar kurun ve sürdürün
  • Daha alakalı marka işbirliği fırsatları bulun
  • Marka işbirlikleri için doğru fiyatlandırmalar yapın
dijital pazarlama - Influencer Pazarlaması

Kimlerin Dijital Pazarlamaya İhtiyacı Var?

01
E-ticaret Satışı Hedefleyenler

E-ticaret sitesi üzerinden ürün satan ve daha geniş kitlelere ulaşmayı hedefleyen işletmeler

02
Talep Toplamayı Hedefleyenler

İnternet sitesi üzerinden form doldurtarak ya da telefon/mesaj yoluyla daha fazla talep toplamayı hedefleyen işletmeler

03
Marka Bilinirliğini Artırmak İsteyenler

Marka veya ürün bilinirliğini artırmak isteyen ve bu kapsamda uzun soluklu veya dönemseler çalışmalar yapmak isteyen işletmeler

01
E-ticaret Satışı Hedefleyenler

E-ticaret sitesi üzerinden ürün satan ve daha geniş kitlelere ulaşmayı hedefleyen işletmeler

02
Talep Toplamayı Hedefleyenler

İnternet sitesi üzerinden form doldurtarak ya da telefon/mesaj yoluyla daha fazla talep toplamayı hedefleyen işletmeler

03
Marka Bilinirliğini Artırmak İsteyenler

Marka veya ürün bilinirliğini artırmak isteyen ve bu kapsamda uzun soluklu veya dönemseler çalışmalar yapmak isteyen işletmeler

Dijital Pazarlama - Influencer Pazarlaması

Influencer Yönetimi Danışmanlık Fiyatları

Dijital Pazarlama - Fiyat Hesaplama Aracı
İhtiyaç duyduğunuz hizmetleri ve detaylarını işaretleyerek fiyat teklifinizi görüntüleyebilirsiniz.
Hizmet Detayları
Please interact with any of the choices availabe above
Total 0
Dijital Pazarlama

Influencer Pazarlaması

Influencer Pazarlaması

Influencer pazarlama, fenomen pazarlama ya da etkileyici pazarlama olarak bilinen bu pazarlama türü sosyal medyada yüksek takipçi sayısına sahip olan kişilerin tanıtım ve reklam çalışmaları yapmasını ifade etmektedir. Bireylerin yoğun bir şekilde internet ve sosyal medya kullandığı göz önüne alındığında söz konusu pazarlama türünün son derece etkileyici olduğunu söylemek mümkündür.

Bütçe, hedefler ve stratejiye bağlı olarak sosyal medyada influencer olan kişiler seçilerek markanın reklam ve tanıtım çalışmaları yaptırılabilir. Bu sayede influencerların takipçilerine kolay bir şekilde ulaşılır. Üstelik influencer pazarlama ürünlerin deneyerek tanıtılması imkanı sağlar. Bu da tüketicilerin zihninde ki soru işaretlerinin kaldırılmasına yardımcı olur. Bu noktada pek çok marka ürün ve hizmetlerini tanıtmak için influencer marketing çalışmalarını kullanır.

Influencerlar ile Çalışmanın Markanız İçin Faydaları

Geniş kitlelere hitap eden Influencerlar ile iş birliği yapmak markanız için pek çok avantajı beraberinde getirecektir! İlk ve en önemli avantaj markanızın daha geniş kitleler tarafından tanınması olacaktır. Marka bilinirliğinin artmasının yanı sıra kitle üzerinde güven oluşturmak da Influencerlar sayesinde mümkündür. Yeni nesil pek çok markanın tercih ettiği bir seçenek olan Influencer marketing ile siz de markanızı daha da büyütebilirsiniz. Karlılığınızı arttıracak bu yöntem sayesinde ulusal bir marka olmak çok da uzak bir hayal değil!

Markanız İçin Doğru Influencer Seçimi

Markanız için en ideal Influencer kim? Bu soruya doğru cevap vermek en az markanız için bir pazarlama stratejisi yaratmak kadar değerlidir. Çünkü Influencer seçiminde yapacağınız hata ulaşacağınız kitleyi de olumsuz etkileyecektir. Bu da sizin için ciddi kayıplar anlamına gelecektir. Hedef kitlenizin takip ettiği influencer seçimi ile markanız için doğru çözümlere kapı aralayın!

Influencer Çalışmalarında Dönüşüm Ölçümlemesi ve Performans Takibi

Influencer çalışmalarında da diğer reklam ve pazarlama çalışmalarında olduğu gibi performans takibi yapılması gerekir. Bu sayede çalışmaların başarılı olup olmadığı anlaşılmaktadır. Gerçekleştirilen influencer pazarlama çalışmalarından gelen dönüşümlerin profesyonel bir şekilde ölçümlenmesi ile ne kadar geri dönüş alındığı ve bu dönüşlerin olumlu mu olumsuz mu olduğu ile ilgili bilgi edinilir. Bunun yanı sıra performans takibi ile yine influencer pazarlama stratejilerinin başarılı olup olmadığı anlaşılmaktadır. Influencer pazarlamada geri dönüşüm ölçümlemesi ve performans takibi yapılmaması durumunda yanlış bir strateji ile devam etme ihtimali vardır. Bu nedenle profesyonel bir destek önemlidir.

Bir Influencer ile Çalışmadan Önce Dikkat Edilmesi Gerekenler

Influencerlar ile çalışmadan önce bazı noktalara dikkat etmelisiniz. Bunlardan ilki doğru postun nasıl olacağına karar vermektir. Bir influencer ile çalışacaksanız hangi platformda hangi postun yayınlanacağına önceden karar vermelisiniz. Bu sayede fenomen seçiminiz kolaylaşacaktır. Bunun yanı sıra sizinle uyum sağlayacak bir influencer seçmeniz gerekir. Markanızı büyütecek ve ürününüzü en içten şekilde tantacak fenomenleri tercih etmelisiniz. Son olarak influencer marketing çalışmalarında doğal ve özgün içerikler kullanmanız gerekmektedir. Aksi takdirde içerikler çok reklam kokacak ve kullanıcıların markanızdan soğumasına neden olacaktır.

Influencer Çeşitleri - Micro ve Macro Influencerlar

Influencerler takipçi sayılarına göre makro ve mikro olmak üzere 2’ye ayrılırlar. Makro influencerler ve mikro influencerler ile ilgili bilgiler aşağıdaki gibidir.

Mikro influencerlar: Niş bir kitleye hitap eder. Resmi bir sınıflandırma olmasa da 100.000 takipçiden daha az takipçiye sahip olan hesaplar mikro nüfuzlu olarak isimlendirilir.

Makro influencerlar: Twitter, Instagram, Youtube gibi önemli sosyal medya kanallarında en az 6 rakamlı bir takipçi sayısına sahip olan influencerlar makro influencerlar olarak ifade edilmektedir. Makro influencerlar sosyal medya da milyonlarca kişiye hitap ettiği için markalar tarafından en çok tercih edilen infleuncer türü olarak bilinmektedir.

Influencer pazarlama da fenomen seçimi yaparken yukarıdaki çeşitlere dikkat etmeniz gerektiğini unutmayın.

Influencer Dönüşüm Oranları Neden Önemlidir?

Influencer dönüşüm oranları Influencer marketing ile nasıl sonuçlar aldığınızı belirler. Bu nedenle de bir marka için Influencer marketing yaparken dönüşüm oranlarını iyi bir şekilde kontrol etmek gerekmektedir. Aksi takdirde ortaya çıkacak olan sonuç pek de iç açıcı olmayacaktır. Influencer pazarlama ile elde ettiğiniz dönüşüm oranları iyiyse doğru yoldasınız demektir. Aksi durumda bir değerlendirme yapmak gerekebilir.

Influencer Pazarlamasında Kullanılabilecek Araçlar

Infleuncer pazarlamasında hemen her türlü sosyal medya aracı kullanılmaktadır. Bunun yanı sıra dijital pazarlama ile geleneksel pazarlamanın birleşiminden de yararlanılabilir. Oluşturulan çeşitli etkinlikler ile influencerlar ile takipçilerin buluşması sağlanabilir. Bu sayede gerçek hayat ile bireylerin sosyal medyada takip ettiği fenomenlerin buluşması sonucunda çeşitli pazarlama çalışmaları gerçekleştirilebilir. Bunun dışında da marka ve ürünün özelliklerine göre uygulanabilecek araçlar vardır. Birbirinden kaliteli ve profesyonel bir şekilde uygulanması gereken bu araçlar ile markaların bilinirliği artırılmaktadır. Bu doğrultuda öncelikle bir planlama ve araştırma yapılmasında fayda vardır.

Influencer Pazarlamasının Maliyeti Nedir?

Influencer pazarlamasının maliyeti tercih edeceğiniz fenomene göre değişkenlik göstermektedir. Bunun yanı sıra fenomen ile sürekli bir anlaşma içerisine girecek olmanız ya da birkaç postluk deneme çalışması yapacak olmanız da influencer marketing maliyetlerini doğrudan etkilemektedir. Bu nedenle hangi fenomen ile çalışmak istediğinize karar verdikten sonra maliyetler ile ilgili detaylı bir şekilde bilgi edinebilirsiniz.

Influencer Hesap Yönetimi

Influencer hesap yönetimi, influencer marketingin en önemli unsurlarından bir tanesi olarak karşımıza çıkmaktadır. Markalar, müşterilerine ulaşabilmek adına farklı yöntemler denemektedir. Influencer marketing de bunlardan bir tanesidir. Ancak influencer pazarlama zannedildiği kadar basit bir pazarlama yöntemi değildir. Influencerların hesaplarının profesyonel bir şekilde yönetilmesi, influencerların stylinglerinin hazırlanması, sosyal medya paylaşım planlarının gerçekleştirilmesi, içerikler ile ilgili yazım çalışmalarının yapılması, hikaye yazımı, fotoğraf çekimi ve çeşitli reklam çalışmalarının hazırlanması hesap yönetimi kapsamında gerçekleştirilmektedir. Bu bağlamda influencer marketing ile hedef kitlesine ulaşmak isteyen markaların hesap yönetimi konusunda da destek almasında fayda vardır. Siz de influencer marketing ile müşterilerinize ulaşmak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Bizimle iletişime geçerek detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

İsminiz Markanız, Markanız İsminizdir

Marka belirleme süreci oldukça özeldir. Zira markanızı belirledikten sonra bu isme yönelik çalışmalar yapmayı tercih edersiniz. Markanıza uygun çalışmalar yapmadığınızda ya da markanızın değişmesi gerektiğini düşündüğünüzde süreci baştan başlatmak durumunda kalırsınız. Bu durumda marka belirleme sürecini titiz bir şekilde belirlemeli ve kaliteden uzaklaşmadan çözümlere ulaşmalısınız. Aksi takdirde reklam ve pazarlama süreçlerinizin daha başarılı bir şekilde gerçekleşmesi mümkün olmaz.

Marka ve isim belirleme süreçlerinde profesyonel destek alarak en ideal sonuçlara ulaşın! Üstelik belirlediğiniz marka sayesinde tüketicilerle daha kolay bir şekilde buluşun!

Kişisel Marka İnşası

Kişisel marka, bir kişinin ismi ya da önem verdiği değerler üzerinden oluşturulan markadır. Ürün satmak ya da bir hizmet pazarlamak adına inşa edilecek olan markanın akılda kalıcı olması en önemli hususlardan bir tanesidir. Bu nedenle de kişisel marka inşası esnasında hem marka sahibinin hem de hedef kitlenin iyi bir şekilde analiz edilmesi gerekmektedir.

Influencer İçerik Stratejisi

Influencer içerik stratejisi markalara ve influencerlara özel bir şekilde hazırlanmalıdır. Tamamen doğal görünmesi ve reklam gibi algılanmaması için ekstra özen gösterilmesi gereken içeriklerin profesyonel bir şekilde hazırlanması gerekmektedir.

Influencer içerik stratejilerinin aynı zamanda ikna ve hareket etmeye yönelik olması gerekmektedir. Bireyleri ikna edecek ve satın alma davranışını göstermeye teşvik edecek içerikler oluşturulmalıdır.

Doğru İçerik Stratejisinin Influencerlara Sağladığı Faydalar

Influencerlar için doğru bir içerik planlamasının önemi ciddi manada fazladır. Marka için daha fazla satış anlamına gelen Influencer pazarlaması Influencer için de daha ciddi bir kitleye ulaşmak olacaktır. Influencer pazarlama ile alakalı olarak doğru bir içeriğin getireceği avantajlar Influencer için daha fazla dönüşüm anlamına gelecektir. Bu nedenle de Influencer pazarlaması iki yönlü bir kazanç anlamına gelebilir.

Influncer Çalışmalarında Performans Takibi

Influencer pazarlama marka bilinirliğinin artırılması için yüksek takipçi sayısı olan sosyal medya fenomenleri ile gerçekleştirilen pazarlama çalışmalarıdır. Son derece etkileyici bir pazarlama yöntemi olan influencer pazarlama ile önemli bir başarı elde etmek mümkündür. Influencer çalışmalarında performans takibi için influencerin postlarının beğenisini, yorumlarını incelemek gerekir. Bunun yanı sıra influencer çalışmalarının yapılmasından sonra oluşan marka ve ürüne ilgi de ölçülebilir unsurlar arasındadır. Markanın takipçi sayısının artması ve siparişlerde bir artmanın meydana gelmesi başarıyı gösterir. Bunların sistematik ve profesyonel bir şekilde incelenmesinde fayda vardır.

UTM Yapısı Nasıl Oluşturulur?

UTM, link yapısına özel kod oluşturarak etkileşim takibi yapmayı sağlayan bir çözümdür. Veri analizi konusunda en ideal seçeneklerden bir tanesi olan UTM nasıl oluşturulur merak mı ediyorsunuz?

UTM yapısı oluşturmak için manuel çözümlere başvurmak yerine bu konuda kusursuz imkanlar sunan araçları tercih edebilirsiniz. Bu sayede hem UTM yapısına kolaylıkla erişebilir hem de kaliteyi fazlasıyla hissedebilirsiniz. Bilgi akışı sağlamanın en ideal yöntemlerinden bir tanesi olan UTM sayesinde siz de kaliteden yana tercih kullanabileceksiniz. UTM yapısını kullanarak avantajlardan faydalanmaya hemen başlayın!

Son Tıklama Dönüşüm vs. Destekli Dönüşüm

Son tıklama dönüşüm, bütün kredinin son tıklanan reklama ve bu reklama karşılık gelen anahtar kelimeye harcandığı alternatiftir. Öte yandan destekli dönüşüm ise belirli bir kanalda yönlenen trafiğin katkı sağladığı satışları ifade eder. Google verileri ve metrikleri analiz etmek için kullanılan bu iki seçenek kaliteli bir performans elde etmek adına oldukça değerlidir.

Influencer Çalışmalarının Marka İmajına Katkısı

Influencer çalışmaları marka imajına etkisi son derece olumludur. Doğru kişilerin seçimi ve doğru içerik çalışmaları ile marka imajını olumlu etkileyen influencer çalışmaları satışlarınızı da artırır. Bunun yanı sıra tüketicilerin sürekli markanıza maruz kalması marka bilinirliğini ve hatırlanırlığını da artırmaktadır. Bu da özellikle satın alma sırasında sizlere büyük bir avantaj sağlayacaktır.

YouTube İnfluencer Pazarlama Kampanyaları

YouTube kampanyaları temelde tanıtım modaklı olsa da bunun nasıl bir amaca hizmet ettiği stratejinizi de etkileyecektir. Piyasaya giriş yapan ürünler için tanıtım uygun bir stratejidir ancak en çok kullanılan YouTube kampanyaları aslında yenileme kampanyalarıdır. Bu kampanya türü düzenli olarak güdülen, ürünün yeniliğinden çok çözdüğü soruna ya da yarattığı değere odaklanan stratejidir. Yarışma, çekiliş ve hashtags kampanyaları da YouTube’da aktif kullanılmaktadır. Marka kampanyalarında ise marka bilincini artırmak için yapılmalı, ticari kaygıdan kaçınılmalıdır.

Youtube'da Yapılabilecek Influencer Çalışmaları

Hangi platformda olursa olsun doğru influencer seçiminde en kritik unsur kişinin güvenilirliğidir. Kişinin kesinlikle sosyal medyada bir güven ağı oluşturmuş olması gerekir. Bunun yanı sıra bireyin sizin hizmet ve ürünleriniz ile ilgilenmesi gerekir. Örneğin bir bebek bezi ürününü bekar bir kadının tanıtmadı etkili olmayacaktır. Bu doğrultuda ürünlerinizi gerçekten kullanacak ve tavsiye edecek kişiler seçmeniz gerekmektedir.

Youtube Influencer Çalışmaları için Doğru Bir Platform Mu?

Youtube, insanların günlük yaşamda en çok tercih ettikleri sosyal medya platformlarından bir tanesidir. Video izlemek ve yeni bir şeyler öğrenmek için kullanılan bu platformu markanızın reklamlarını yapmak için de tercih edebilirsiniz. Bu yöntemle ortaya çıkaracağınız etki sandığınızdan çok daha fazla olacak! Youtube influencerları ile pazarlama çalışmalarına hemen başlamalısınız.

Youtube'da Markanız için Doğru Influencer Seçimi Nasıl Yapılır?

Hangi platformda olursa olsun doğru influencer seçiminde en kritik unsur kişinin güvenilirliğidir. Kişinin kesinlikle sosyal medyada bir güven ağı oluşturmuş olması gerekir. Bunun yanı sıra bireyin sizin hizmet ve ürünleriniz ile ilgilenmesi gerekir. Örneğin bir bebek bezi ürününü bekar bir kadının tanıtmadı etkili olmayacaktır. Bu doğrultuda ürünlerinizi gerçekten kullanacak ve tavsiye edecek kişiler seçmeniz gerekmektedir.

Türkiye'nin En Çok Takipçisi Olan Influencerları

Türkiye’de en çok takipçisi olan Influencerları kim? Bu konuda sizler için harika bir liste hazırladık! İşte detayları!

Nusr_et – 36,374,683

Mesut Özil – 23,939,785

Burak Özdemir – 23,791,274

Hande Erçel – 23,018,929

Çağrı Taner – 16,284,975

Acun Ilıcalı – 13,590,188

Hadise – 12,790,914

Neslihan Atagül Doğulu – 12,059,384

Fahriye Evcen Özçivit – 12,004,945

Murat Boz – 11,008,916

Hakkı Akdeniz – 10,084,183

Aras Bulut İyinemli – 9,882,015

Demet Akalın – 9,707,431

Serenay Sarıkaya – 9,123,419

Kerem Bürsin – 8,667,014

Can Yaman – 8,521,754

Elçin Sangu – 8,020,258

İrem Derici – 7,427,956

Reynmen – 7,128,709

Burcu Özberk – 6,824,738

Instagram Influencer Çalışmaları

Bilindiği üzere Instagram, günümüzde en fazla tercih edilen sosyal medya platformudur. Bu nedenle bireyler en fazla Instagram’da ki influencerların etkisi altında kalmaktadır. Büyük bütçeli markaların ürünlerini tanıtmak için influencerların etkileyici gücünden yararlanmaktadır. Bu güçten yararlanırken bazı platformlar ise aracı olmaktadır. Instagram’da bu platformlardan bir tanesidir.

Instagram’da post paylaşma, reels videosu yayınlama, canlı yayın, hikaye paylaşma gibi çeşitli paylaşım kanalları bulunmaktadır. Influencerlar her bir paylaşım kanalının özelliklerine göre paylaşımlar yapar. Markanızın ürün ve hizmetlerini tanıtmak için de söz konusu kanallar kullanılmaktadır. Bu sayede influencer takipçileri markanızın hizmet ve ürünleri ile ilgili bilgi sahibi olarak markanızdan etkilenebilir. Instagram, bu pazarlama çalışmalarının en çok kullanıldığı platformdur.

Instagram Influencerları ile Yapılabilecek Çalışmalar

Instagram, insanların tercih ettiği en önemli sosyal medya platformlarından bir tanesidir. Markanız için ideal bir çözüm üretmek adına Instagram influencerları arasından kusursuz bir çözüme kapı aralayabilirsiniz. İster bir reklam çalışması yaparak kaliteye odaklanabilir ister bir ürün tanıtımı ile doğrudan tüketiciyi harekete geçirebilirsiniz. Yapacağınız çalışma ne olursa olsun marka bilinirliğinizi arttıracaktır!

Dijital Reklam Yönetimi Nedir?

Intagram, Google başta olmak üzere Criteo, Facebook, Twitter, LinkedIn ve TikTok gibi tüm reklam platformlarında reklamlarınızın etkili bir strateji çerçevesinde yönetilmesini sağlıyoruz.

Hangi Platformlarda Reklam Yönetiyoruz?

Intagram, Google başta olmak üzere Criteo, Facebook, Twitter, LinkedIn ve TikTok gibi tüm reklam platformlarında reklamlarınızın etkili bir strateji çerçevesinde yönetilmesini sağlıyoruz.

Best Practices for Keyword Density
Google has said for years that the most important single factor to them is high quality content. Now more than ever, they have the ability.
Best SEO Practices for Page Layouts

We help ambitious businesses like yours generate more profits by building awareness, driving web traffic, connecting with customers.

What is off page SEO link building?
Google has said for years that the most important single factor to them is high quality content. Now more than ever, they have the ability.
Best SEO Practices for High Quality Content

We help ambitious businesses like yours generate more profits by building awareness, driving web traffic, connecting with customers.

Social Media’s Role in SEO
Google has said for years that the most important single factor to them is high quality content. Now more than ever, they have the ability.
How Does Off Site SEO Work?

We help ambitious businesses like yours generate more profits by building awareness, driving web traffic, connecting with customers.

Why is SEO Link Building Important?
Google has said for years that the most important single factor to them is high quality content. Now more than ever, they have the ability.
Why is Researching Keywords Important?

We help ambitious businesses like yours generate more profits by building awareness, driving web traffic, connecting with customers.

Best Practices for Keyword Density
Google has said for years that the most important single factor to them is high quality content. Now more than ever, they have the ability.
Best SEO Practices for Page Layouts

We help ambitious businesses like yours generate more profits by building awareness, driving web traffic, connecting with customers.

What is off page SEO link building?
Google has said for years that the most important single factor to them is high quality content. Now more than ever, they have the ability.
Best SEO Practices for High Quality Content

We help ambitious businesses like yours generate more profits by building awareness, driving web traffic, connecting with customers.

Social Media’s Role in SEO
Google has said for years that the most important single factor to them is high quality content. Now more than ever, they have the ability.
How Does Off Site SEO Work?

We help ambitious businesses like yours generate more profits by building awareness, driving web traffic, connecting with customers.

Why is SEO Link Building Important?
Google has said for years that the most important single factor to them is high quality content. Now more than ever, they have the ability.
Why is Researching Keywords Important?

We help ambitious businesses like yours generate more profits by building awareness, driving web traffic, connecting with customers.

Best Practices for Keyword Density
Google has said for years that the most important single factor to them is high quality content. Now more than ever, they have the ability.
Best SEO Practices for Page Layouts

We help ambitious businesses like yours generate more profits by building awareness, driving web traffic, connecting with customers.

What is off page SEO link building?
Google has said for years that the most important single factor to them is high quality content. Now more than ever, they have the ability.
Best SEO Practices for High Quality Content

We help ambitious businesses like yours generate more profits by building awareness, driving web traffic, connecting with customers.

Social Media’s Role in SEO
Google has said for years that the most important single factor to them is high quality content. Now more than ever, they have the ability.
How Does Off Site SEO Work?

We help ambitious businesses like yours generate more profits by building awareness, driving web traffic, connecting with customers.

Why is SEO Link Building Important?
Google has said for years that the most important single factor to them is high quality content. Now more than ever, they have the ability.
Why is Researching Keywords Important?

We help ambitious businesses like yours generate more profits by building awareness, driving web traffic, connecting with customers.

Best Practices for Keyword Density
Google has said for years that the most important single factor to them is high quality content. Now more than ever, they have the ability.
Best SEO Practices for Page Layouts

We help ambitious businesses like yours generate more profits by building awareness, driving web traffic, connecting with customers.

What is off page SEO link building?
Google has said for years that the most important single factor to them is high quality content. Now more than ever, they have the ability.
Best SEO Practices for High Quality Content

We help ambitious businesses like yours generate more profits by building awareness, driving web traffic, connecting with customers.

Social Media’s Role in SEO
Google has said for years that the most important single factor to them is high quality content. Now more than ever, they have the ability.
How Does Off Site SEO Work?

We help ambitious businesses like yours generate more profits by building awareness, driving web traffic, connecting with customers.

Why is SEO Link Building Important?
Google has said for years that the most important single factor to them is high quality content. Now more than ever, they have the ability.
Why is Researching Keywords Important?

We help ambitious businesses like yours generate more profits by building awareness, driving web traffic, connecting with customers.

Best Practices for Keyword Density
Google has said for years that the most important single factor to them is high quality content. Now more than ever, they have the ability.
Best SEO Practices for Page Layouts

We help ambitious businesses like yours generate more profits by building awareness, driving web traffic, connecting with customers.

What is off page SEO link building?
Google has said for years that the most important single factor to them is high quality content. Now more than ever, they have the ability.
Best SEO Practices for High Quality Content

We help ambitious businesses like yours generate more profits by building awareness, driving web traffic, connecting with customers.

Social Media’s Role in SEO
Google has said for years that the most important single factor to them is high quality content. Now more than ever, they have the ability.
How Does Off Site SEO Work?

We help ambitious businesses like yours generate more profits by building awareness, driving web traffic, connecting with customers.

Why is SEO Link Building Important?
Google has said for years that the most important single factor to them is high quality content. Now more than ever, they have the ability.
Why is Researching Keywords Important?

We help ambitious businesses like yours generate more profits by building awareness, driving web traffic, connecting with customers.

SEO - Arama Motoru Optimizasyonu Nedir?

Sitenizin Arama Mototu Optimizasyonu (SEO) çalışmalarını yapıyor, ihtiyaç duyduğunuz ürün, kategori, blog yazıları gibi içeriklerinizi belli bir stateji doğrultusunda üretiyoruz.

Nasıl Google'da Üst Sıralarda Çıkılır?

Intagram, Google başta olmak üzere Criteo, Facebook, Twitter, LinkedIn ve TikTok gibi tüm reklam platformlarında reklamlarınızın etkili bir strateji çerçevesinde yönetilmesini sağlıyoruz.

Sosyal Medya Hesap Yönetimi

Tüm sosyal medya kanallarınızın paylaşım stratejileri, içerik yönetimleri ve aksiyon aşamlarında ihtiyaç duyduğunuz hizmetleri sizlere sağlıyoruz.

Hangi Hesapları Yönetiyoruz?

Intagram, Google başta olmak üzere Criteo, Facebook, Twitter, LinkedIn ve TikTok gibi tüm reklam platformlarında reklamlarınızın etkili bir strateji çerçevesinde yönetilmesini sağlıyoruz.

Influencer Pazarlaması

Instagram başta olmak üzere sosyal medya mecralarındaki alanınıza en uygun influencerlar ile markanızı buluşturuyor, en verimli çalışmaların yapılmasına imkan tanıyacak pazarlama kampanyalarını hayata geçiriyoruz.

Influencerlar ile Çalışmak Gerçekten Faydalı mı?

Intagram, Google başta olmak üzere Criteo, Facebook, Twitter, LinkedIn ve TikTok gibi tüm reklam platformlarında reklamlarınızın etkili bir strateji çerçevesinde yönetilmesini sağlıyoruz.

E-posta Pazarlaması

Instagram başta olmak üzere sosyal medya mecralarındaki alanınıza en uygun influencerlar ile markanızı buluşturuyor, en verimli çalışmaların yapılmasına imkan tanıyacak pazarlama kampanyalarını hayata geçiriyoruz.

Influencerlar ile Çalışmak Gerçekten Faydalı mı?

Intagram, Google başta olmak üzere Criteo, Facebook, Twitter, LinkedIn ve TikTok gibi tüm reklam platformlarında reklamlarınızın etkili bir strateji çerçevesinde yönetilmesini sağlıyoruz.

Grafik Tasarım Neyi Kapsar?

Instagram başta olmak üzere sosyal medya mecralarındaki alanınıza en uygun influencerlar ile markanızı buluşturuyor, en verimli çalışmaların yapılmasına imkan tanıyacak pazarlama kampanyalarını hayata geçiriyoruz.

UI/UX Tasarımı Nedir?

Intagram, Google başta olmak üzere Criteo, Facebook, Twitter, LinkedIn ve TikTok gibi tüm reklam platformlarında reklamlarınızın etkili bir strateji çerçevesinde yönetilmesini sağlıyoruz.

Best Practices for Keyword Density
Google has said for years that the most important single factor to them is high quality content. Now more than ever, they have the ability.
Best SEO Practices for Page Layouts

We help ambitious businesses like yours generate more profits by building awareness, driving web traffic, connecting with customers.

What is off page SEO link building?
Google has said for years that the most important single factor to them is high quality content. Now more than ever, they have the ability.
Best SEO Practices for High Quality Content

We help ambitious businesses like yours generate more profits by building awareness, driving web traffic, connecting with customers.

Social Media’s Role in SEO
Google has said for years that the most important single factor to them is high quality content. Now more than ever, they have the ability.
How Does Off Site SEO Work?

We help ambitious businesses like yours generate more profits by building awareness, driving web traffic, connecting with customers.

Why is SEO Link Building Important?
Google has said for years that the most important single factor to them is high quality content. Now more than ever, they have the ability.
Why is Researching Keywords Important?

We help ambitious businesses like yours generate more profits by building awareness, driving web traffic, connecting with customers.

Best Practices for Keyword Density
Google has said for years that the most important single factor to them is high quality content. Now more than ever, they have the ability.
Best SEO Practices for Page Layouts

We help ambitious businesses like yours generate more profits by building awareness, driving web traffic, connecting with customers.

What is off page SEO link building?
Google has said for years that the most important single factor to them is high quality content. Now more than ever, they have the ability.
Best SEO Practices for High Quality Content

We help ambitious businesses like yours generate more profits by building awareness, driving web traffic, connecting with customers.

Social Media’s Role in SEO
Google has said for years that the most important single factor to them is high quality content. Now more than ever, they have the ability.
How Does Off Site SEO Work?

We help ambitious businesses like yours generate more profits by building awareness, driving web traffic, connecting with customers.

Why is SEO Link Building Important?
Google has said for years that the most important single factor to them is high quality content. Now more than ever, they have the ability.
Why is Researching Keywords Important?

We help ambitious businesses like yours generate more profits by building awareness, driving web traffic, connecting with customers.

Best Practices for Keyword Density
Google has said for years that the most important single factor to them is high quality content. Now more than ever, they have the ability.
Best SEO Practices for Page Layouts

We help ambitious businesses like yours generate more profits by building awareness, driving web traffic, connecting with customers.

What is off page SEO link building?
Google has said for years that the most important single factor to them is high quality content. Now more than ever, they have the ability.
Best SEO Practices for High Quality Content

We help ambitious businesses like yours generate more profits by building awareness, driving web traffic, connecting with customers.

Social Media’s Role in SEO
Google has said for years that the most important single factor to them is high quality content. Now more than ever, they have the ability.
How Does Off Site SEO Work?

We help ambitious businesses like yours generate more profits by building awareness, driving web traffic, connecting with customers.

Why is SEO Link Building Important?
Google has said for years that the most important single factor to them is high quality content. Now more than ever, they have the ability.
Why is Researching Keywords Important?

We help ambitious businesses like yours generate more profits by building awareness, driving web traffic, connecting with customers.

Dijital Dünyada Rekabete
Hazır Mısınız?