fbpx
Tüm İhtiyaçlarınız İçin

Shopify E-ticaret Çözümleri

Türkiye’nin Shopify konusunda en deneyimli ekibi ile web sitenizi dünyanın en prestijli ve güvenilir e-ticaret altyapısına taşıyabilirsiniz. Test edilip onaylanmış kullanıcı dostu temalar ile sorunsuz bir web sitesine hızlı ve ekonomik şekilde sahip olabilirsiniz.

 • Kapsamlı dokümantasyon ile kullanımı kolay yönetim paneli
 • Shopify güvencesi ile sorunlardan uzak, güvenli ve hızlı bir web sayfası.

Uzman ekibimiz ile istek ve ihtiyaçlarınıza uygun bir Shopify web sitesine sahip olabilir, özel tasarımınızı web sitenize giydirebilirsiniz.

 • Yönetimi kolay yönetici paneli ve detaylı dokümantasyon imkanı
 • Kullanıcı deneyimi kriterlerine uygun özgün tasarım
nasıl çalışıyoruz?

Yazılım Süreçleri

arrow
01
Talep Analizi ve Teknoloji Eşleştirmesi

Markanın isteklerine göre teknik ihtiyaçlarını belirliyoruz. Hangi yazılım araçlarının talepleri karşılayacağını tespit ediyoruz.

arrow
02
process2
Proje Süreci

İhtiyaçlar ve imkanlar doğrultusunda süreci planlıyoruz. Ardından projeyi marka ile sürekli iletişim halinde kalarak yürütüyoruz.

03
process3
Projenin Canlıya Alınması ve Destek Süreci

Markadan gelen revizelerle birlikte projeyi son haline getiriyoruz. Tüm testleri de tamamlayarak projeyi canlıya alıyoruz.

Yazılım - Shopify Web Tasarım

Shopify Yazılım Destek Fiyatları

Shopify Yazılım Fiyat Hesaplama Aracı
Fiyat hesaplaması yapabilmek için sitenizde bulunmasını istediğiniz özellikleri seçiniz. Listede bulunmayan hizmetler için bizimle irtibata geçebilirsiniz.
Please interact with any of the choices availabe above
Total 0

Shopify Paket Ücretleri

Shopify paket ücretleri Byte firmasına değil doğrudan Shopify’a ödenmektedir.

Byte olarak vermiş olduğumuz hizmet Shopify altyapısı üzerinde sitenizi istekleriniz doğrultusunda tasarlamak ve sitenizin kurulumunu gerçekleştirmektir.

TEMEL
TEMEL

$ 29

Aylık Shopify Ücreti

 • %2 Satış Komisyonu
 • 2 Kullanıcı Hesabı
 • Sınırsız Ürün Ekleme
 • Sınırsız Trafik
 • Ücretsiz SSL Sertifikası
 • İndirim Kodları
 • Detaylı Raporlama
 • Otomatik E-posta Gönderimi
 • Farklı Dillerde Satış
 • Farklı Para Birimleri
 • Üst Düzey Güvenlik
Standart
Standart

$ 79

Aylık Shopify Ücreti

 • %1 Satış Komisyonu
 • 5 Kullanıcı Hesabı
 • Sınırsız Ürün Ekleme
 • Sınırsız Trafik
 • Ücretsiz SSL Sertifikası
 • İndirim Kodları
 • Detaylı Raporlama
 • Otomatik E-posta Gönderimi
 • Farklı Dillerde Satış
 • Farklı Para Birimleri
 • Üst Düzey Güvenlik
Gelişmiş
Gelişmiş

$ 299

Aylık Shopify Ücreti

 • %0.5 Satış Komisyonu
 • 15 Kullanıcı Hesabı
 • Sınırsız Ürün Ekleme
 • Sınırsız Trafik
 • Ücretsiz SSL Sertifikası
 • İndirim Kodları
 • Detaylı Raporlama
 • Otomatik E-posta Gönderimi
 • Farklı Dillerde Satış
 • Farklı Para Birimleri
 • Üst Düzey Güvenlik
Yazılım

Shopify E-ticaret Yazılım Çözümleri Hakkında

Shopify E-ticaret Platformu

Shopify, platformlar arasındaki en esnek, zengin özelliklere sahip en az eksiği olan e-ticaret platformudur. Etkili bir oniline e-ticaret sitesi işletmek için ihtiyaç duyabileceğiniz her şeyi içerisinde bulunduran Shopify, tasarımınızı kolayca özelleştirmenizi ve geniş eklenti pazarı ile  kolayca sitenizi geliştirmenizi sağlar.

Fiziksel ürünler, dijital ürünler, hizmetler de dahil olmak üzere dilediğiniz her şeyi Shopify ile satabilir ve hatta stoksuz satış yapabilirsiniz.

Shopify, aylık kullanım ücreti olmasına rağmen dünyanın en çok kullanılan e-ticaret platformudur.

Shopify Nasıl Kullanılır?

Shopify, bir web sitesi oluşturmanızı ve ürünlerinizi satmanızı, ürünleri göndermenizi ve ürünlerinizi/siparişlerinizi yönetmenizi sağlayan, abonelik temelli bir e-ticaret platformudur.

Bir Shopify mağazası oluşturmak için uzman desteği almanız ve sistemi baştan doğru kurmak oldukça önemlidir. Eğer sistemi kurarken doğru bir kurgu oluşturmazsanız fazladan maliyetlerle karşılaşabilir, Shopify'ın size sunduğunu pek çok imkanı gözden kaçırabilirsiniz.

Shopify Türkiye Destek - Yetkili Satıcı

Shopify, 2006 yılında kurulmuş, Kanada merkezli bir e-ticaret platformudur. Pek çok dilde ve ülkede hizmet veren Shopify site yönetim panelinde Türkçe dil desteği ile hizmet verirken, müşteri destek biriminde Türkçe hizmet vermemektedir. 

Byte, Shopify'ın Türkiye'deki yetkili satıcısıdır. Bizden alacağınız Shopify hizmetlerinde tüm sorularınız ve yardım ihtiyaçlarınız için sizin yanınızdayız. Byte'dan alınmayan veya yetkili bir Shopify satıcısı tarafından alınmayan Shopify hizmetlerinin destek kapsamında olmadığını unutmayın!

Neden Shopify Tercih Ediliyor?

İşte markaların neden Shopify'ın en çok tercih edilen e-ticaret platformu olduğunun bazı sebepleri:

İstikrar ve Güvenlik
Güvenlik ve güncellemelerin tümü, aylık Shopify ücretinizin bir parçası olarak dahildir.

Esneklik
Shopify, oldukça esnek ve özelleştirilebilir bir platformdur.

Ölçeklenebilirlik
Shopify, temel Shopify'dan gelişmiş Shopify ve Shopify Plus'a kadar uzanan bir dizi mağaza planıyla birlikte gelir. Planların tümü kademelidir ve küçük başlangıçlı işletmelerden (Shopify basic), büyüyen işletmelere (Shopify), işlerini ölçeklendirmek isteyenlere (Shopify Advanced) ve büyük/küresel işletmelere (Shopify Plus) kadar farklı paket seçenekleri sunar.

Shopify Kargo Entegrasyonları

Shopify tüm kargo ağınızı tek platforma yönetmeniz için benzersiz bir altyapı sağlar. Gerekli entegrasyonlar ile farklı kargoları ekleyebilir, birbiri ile iletişimini sağlayabilirsiniz. Tek bir panelden tüm kargo sürecinizi yönetebilirsiniz.

Muhasebe Entegrasyonları

Shopify Muhasebe entegrasyonlarına bağlanmak için çoğu zaman bir Shopify uygulamasına ihtiyaç duyarsınız. Çoğu uygulama güzel bir şekilde dokümante edilmiştir ve kullanımı rahat olacak şekilde dizayn edilmiştir. Shopify muhasebe entegrasyonları genellikle bulut tabanlıdır ve bu sayede tüm verilerinize sürekli olarak erişebilir, ondan veri çekebilirsiniz.

E-posta Pazarlama Entegrasyonları

E-posta pazarlama entegrasyonu ile pop-up formlar, kampanyalar, mail uygulaması senkronizasyonu gibi hizmetleri shopify hesabınıza bağlayabilirsiniz. Müşteri satın alma ve işlem kayıtlarını tutabilir, yeniden satış kampanyaları oluşturabilirsiniz.

ERP/CRM Entegrasyonları

Türkiye e-ticaret hayatında nispeten yeni bir ülkedir ve bu yüzden CRM ve ERP sistemleri henüz gelişmiş düzeyde değildir. Ürün takibi, maliyet hesaplama ve karlılık analizleri için bu yapıların olması bir zorunluluk olmasına rağmen gereken önem henüz verilmemektedir. Tüm sürecinizi kusursuz hale getirmek ve maliyetlerinizi düşürmek için Shopify altyapısını rahatça kullanabilirsiniz. Shopify ile sahip olduğunuz ERP/CRM altyapısını entegre edebilir ya da modern gereksinimlere göre yeniden dizayn edebilirsiniz.

Shopify Eklenti Desteği

Shopify uluslararası hizmet veren, devasa bir yapı olduğu için ihtiyacınız olan bir eklentiyi bulmak çoğu zaman oldukça kolaydır. Benzerinin bulunmadığı özel ihtiyaçlar için bizimle çalışabilir, tam ihtiyacınıza yönelik eklentileri edinebilirsiniz. Byte olarak maliyeti sizin için düşürmek ve daha önce test edilmiş ürünleri kullanmak için öncelikle dış kaynakları tarıyor, mümkün olan en iyi çözüm yolunu önermeye çalışıyoruz. Ancak özellikle Shopify Türkiye’de henüz yaygınlaşmadığı için türkiye odaklı bazı eklentileri bulmak zor olabiliyor. Bu durumlarda ise uzman ekibimiz ile size destek oluyor, problemlerinizi en uygun şekilde çözmeye çalışıyoruz.

Mobil Uyumulu E-ticaret Temaları

Mobil uyumluluk günümüzün değişmez gereksinimlerinden birisidir çünkü günümüzde hemen herkes alışverişlerini mobil telefonları ile gerçekleştirmektedir. Mobil uyumluluk bizim için bir ekstra servis değil bir zorunluluktur. Mobil uyumlu web sitesine sahip olmanın bir artısı da mobil eklentileri kullanabilmektir. Özellikle müşteri portföyü oluşturmak, müşteriler ile bireysel iletişim kurmak için mobil telefonlar kaçırılmaması gereken fırsatlar sunar. Bu fırsatları değerlendirmek Shopify sayesinde oldukça erişilebilir ve kolaydır.

Shopify Kullanıcı Deneyimi Optimizasyonu

Kullanıcı deneyimi olmadan bir kullanıcıya satış yapmak oldukça zordur. Pazarlamanın altın kurallarından birisi sadık müşteriler elde etmektir ve bunu başarmak için sitenizde iyi bir deneyim sunmalısınız. Ancak kullanıcıların rağbet gösterdiği, ihtiyaç duyduğu özellikler her geçen gün değişmektedir ve daha talepkar hale gelmektedir. Web sitenizi bu ihtiyaçlara uygun hale getirmenin en iyi yollarından birisi de gereken özellikleri eklentiler yolu ile çözmektir. Çok kullanıcılı, evrensel bir yapı olan Shopify güncel değişimlere ayak uydurma konusunda son derece hızlıdır.

Shopify Özel Tasarım Tema

Shopify özel tasarım temalar ile modern kullanıcı deneyimi ve kullanıcı alışkanlıklarına göre optimize, size ve sektörünüze uygun bir web sitesine sahip olabilirsiniz. Hazır temalara nazaran daha uzun süren ve daha maliyetli olan bu yöntemin en önemli avantajı özgün ve tamamen kontrol edebileceğiniz bir yapıya sahip olacak olmanız. Özellikle benzersiz bir yapıya ve tasarıma ihtiyacınız varsa özel shopify tasarımı kullanmanızı öneriyoruz.

Satış Komisyonu

Shopify sisteminin en büyük artısı farklı hacimde işletmeler için farklı paketleri sunmasıdır. Yukarıda görebileceğiniz gibi en alt paket 2% komisyon talep ederken yükselen paketler beraberinde daha az komisyon istemektedir. Satış hacminiz arttıkça satış yüzdesindeki düşüş sizin için daha karlı hale gelecek, paket yükseltmeniz mantıklı olacaktır.

Yerli Entegrasyon Eksiklikleri

Yerli entegrasyonlarda karşılaşılan en büyük eksiklik müşteri desteğinde yaşanan sıkıntıdır. Eskiden kurulmuş, modası geçmiş bir yazılım altyapısı ile çalışan firmaların bu yazılımları modern gereksinimleri karşılayacak bir hale getirmeleri mümkün değildir. Öte yandan yeni yapılar da müşteri odaklı, süreklilik arayan bir çalışma düzenini benimsemektedir. Özellikle ülkemizde bu işi yapan çok firma olmaması hizmet kalitesini düşürmektedir. Teknik aksaklıklarla sık sık karşılaşılmakta ancak çözümler çok uzun zaman almaktadır. Yerli entegrasyonlarda yaşanan diğer bir sıkıntı ise birbirleri ile kopuk olabilmeleridir. Her açıdan düzgün çalışsa dahi tüm sistemi tek bir panelden yönetmenin neredeyse imkansız olmasıdır. Bu sorun organizasyonel zorluklara, iş yükünün artmasına sebep olmaktadır.

Kullanım Kolaylığı

Shopify, kurulumu ve kullanımı kolay, sorunsuz bir platformdur. Çevrimiçi mağazanın geliştirilmesi ve barındırılması ile ilgili hiçbir teknik yatırım gerektirmeyen eksiksiz bir çözüm isteyenler için en iyi alternatiftir. Yönetici panelindeki Türkçe dil desteği ve panelin kullanıcı dostu tasarımı ile yüksek bir kullanım kolaylığı avantajı sağlıyor.

Uygulama Entegrasyonları

Platform, uygulamalarla kolayca entegre edilebildiği için harika özelleştirme yeteneklerine sahiptir. Bu, satıcının mağazasına kolayca bazı ekstra özellikler ve işlevler ekleyebileceği ve marka değerini artırabileceği anlamına gelir.

Güvenlik ve Güvenilirlik

Shopify'ın bir diğer avantajı da sunduğu güvenlik ve güvenilirliktir. Müşterilerin gizli kişisel ve finansal bilgileriyle ilgilendiğinden, güvenlik çevrimiçi bir işletme için çok önemlidir. Benzer şekilde, her zaman çevrimiçi olarak erişilebilir olmalıdır. Bu özelliklerin her ikisi de, Shopify'ın paketleri içerisinde ücretsiz olarak sunduğu sunucu hizmeti içerisinde sağlanır.

SEO Dostu

Mağazanız kurulduktan sonra, onu arama motoru dostu yapmak önemlidir. SEO, ürünlerinizi arayan alışveriş yapanların web mağazasına kolayca erişebilmesini sağlamak için önemlidir. Shopify, diğer E-ticaret platformlarından büyük bir ayırt edici faktör olan kampanyalar için açılış sayfaları tasarlama yeteneğine sahip. Ayrıca özel başlık etiketleri ve meta etiketler gibi SEO parametrelerini de destekler.

Mükemmel Yükleme Hızı

Global olarak barındırılan bir e-ticaret çözümü olan Shopify, optimize edilmiş donanım ve yazılımın yanı sıra güvenilir bir altyapıya sahiptir. Bu durum, Shopify'a süper hızlı bir yükleme hızı verir ve üzerinde yapılan e-ticaret siteleri birkaç saniye içinde yüklenir. Platform üzerindeki tüm e-ticaret siteleri aynı bulut sunucular içerisinden çalıştığı için sitenizin hızı yerel e-ticaret platfomları ile kıyaslanamayacak kadar yüksek olur.

Güçlü Pazarlama Araçları

Eksiksiz bir platform olarak Shopify, pazarlama avantajına da sahiptir. Temel sürüm, gelişmiş e-ticaret analitiği ile birlikte SEO özellikleri sunar. Bunlara ek olarak özel hediye kartları, indirim kuponları, mağaza istatistikleri, hedefli e-posta pazarlaması, Facebook ve Google entegrasyonları gibi pek çok pazarlama özelliğini içinde barındırır.

Mobil Uyumluluk

Mobil uyumluluk, bir e-ticaret mağazasının başarısının anahtarıdır, çünkü mobil alışveriş yapanların sayısı gün geçtikçe artmaktadır. Shopify temaları mobil uyumludur; bu, mobil cihazlar için optimize edilmiş mağazalardan yararlanmak için kullanılabileceği anlamına gelir. Mağazayı yönetmek için kullanılabilecek ücretsiz iPhone ve Android uygulamaları da bulunuyor.

Hazır Shopify Temaları

Hazır Shopify temaları iki temel kategori içerisinde ele alınabilir:

Ücretli Shopify Temaları

İhtiyaçlarınız ve istekleriniz doğrultusunda doğru temayı bulabilirseniz işinizi fazlasıyla kolaylaştırır. Themeforest, ücretli temalar bulabilmek için kullanabileceğiz en büyük platformdur. Ancak ücretli Shopify teması satın almadan önce hayalinizdeki tüm özellikleri bulundurmasına dikkat etmelisiniz. Hazır temaları özelleştirmek ve özellik eklemesi yapmak sıfırdan bir tema yaratmaktan çok daha zor ve maliyetli olabilir.

Ücretsiz Shopify Temaları

Shopify tarafından sunulan ücretsiz temalardır. Bu temaları üzerinde geliştirme yapmadan kullanmak çok mümkün değildir. Ancak ek özellik arayışında değilseniz işinize yarayabilirler.

Ücretsiz Shopify Temaları

En iyi ücretsiz Shopify temasını seçmek düşündüğünüzden daha zor olabilir. Temalar her zaman güncel değildirler ve bazıları diğerlerinden daha iyi destek seçenekleri sunar. Mağazanızı benzersiz bir şekilde kendinize ait hale getirebilmeniz için şu anda indirebileceğiniz en iyi ücretsiz Shopify temalarının bir listesini hazırladık.

 1. Express
 2. Narrative
 3. Debut
 4. Ventura
 5. Boundless
 6. Simple
 7. Brooklyn
 8. Supply
 9. Minimal
En İyi Ücretli Shopify Temaları

Ücretli(premium) Shopify temaları iki temel kategoride listelenebilir. 

Shopify Tarafından Onaylı Temalar

 1. Impulse - $180
 2. Prestige - $180
 3. Warehouse - $180
 4. Streamline - $180
 5. Expanse - $180

Üçüncü Partilere Ait Temalar

 1. Kalles - $99
 2. Avone - $79
 3. Elessi - $99
 4. Molla - $99
 5. Vegist - $48
İyi Bir Shopify Temasında Olması Gerekenler

Mağazanız için mükemmel bir Shopify teması seçmeye hazır mısınız?

Mükemmel olanı bulmanıza yardımcı olacak birkaç ipucu.

 1. Bütçenize Karar Verin
 2. Shopify Onaylı Temalara Öncelik Verin
 3. İstediğiniz Ana Özellikleri ve İşlevleri Listeleyin
 4. Pazar Dinamiklerini Göz Önünde Bulundurun
 5. Tasarım ve Estetik
 6. Mobil Dostu Shopify Temalarını Tercih Edin

Dijital Reklam Yönetimi Nedir?

Intagram, Google başta olmak üzere Criteo, Facebook, Twitter, LinkedIn ve TikTok gibi tüm reklam platformlarında reklamlarınızın etkili bir strateji çerçevesinde yönetilmesini sağlıyoruz.

Hangi Platformlarda Reklam Yönetiyoruz?

Intagram, Google başta olmak üzere Criteo, Facebook, Twitter, LinkedIn ve TikTok gibi tüm reklam platformlarında reklamlarınızın etkili bir strateji çerçevesinde yönetilmesini sağlıyoruz.

Best Practices for Keyword Density
Google has said for years that the most important single factor to them is high quality content. Now more than ever, they have the ability.
Best SEO Practices for Page Layouts

We help ambitious businesses like yours generate more profits by building awareness, driving web traffic, connecting with customers.

What is off page SEO link building?
Google has said for years that the most important single factor to them is high quality content. Now more than ever, they have the ability.
Best SEO Practices for High Quality Content

We help ambitious businesses like yours generate more profits by building awareness, driving web traffic, connecting with customers.

Social Media’s Role in SEO
Google has said for years that the most important single factor to them is high quality content. Now more than ever, they have the ability.
How Does Off Site SEO Work?

We help ambitious businesses like yours generate more profits by building awareness, driving web traffic, connecting with customers.

Why is SEO Link Building Important?
Google has said for years that the most important single factor to them is high quality content. Now more than ever, they have the ability.
Why is Researching Keywords Important?

We help ambitious businesses like yours generate more profits by building awareness, driving web traffic, connecting with customers.

Best Practices for Keyword Density
Google has said for years that the most important single factor to them is high quality content. Now more than ever, they have the ability.
Best SEO Practices for Page Layouts

We help ambitious businesses like yours generate more profits by building awareness, driving web traffic, connecting with customers.

What is off page SEO link building?
Google has said for years that the most important single factor to them is high quality content. Now more than ever, they have the ability.
Best SEO Practices for High Quality Content

We help ambitious businesses like yours generate more profits by building awareness, driving web traffic, connecting with customers.

Social Media’s Role in SEO
Google has said for years that the most important single factor to them is high quality content. Now more than ever, they have the ability.
How Does Off Site SEO Work?

We help ambitious businesses like yours generate more profits by building awareness, driving web traffic, connecting with customers.

Why is SEO Link Building Important?
Google has said for years that the most important single factor to them is high quality content. Now more than ever, they have the ability.
Why is Researching Keywords Important?

We help ambitious businesses like yours generate more profits by building awareness, driving web traffic, connecting with customers.

Best Practices for Keyword Density
Google has said for years that the most important single factor to them is high quality content. Now more than ever, they have the ability.
Best SEO Practices for Page Layouts

We help ambitious businesses like yours generate more profits by building awareness, driving web traffic, connecting with customers.

What is off page SEO link building?
Google has said for years that the most important single factor to them is high quality content. Now more than ever, they have the ability.
Best SEO Practices for High Quality Content

We help ambitious businesses like yours generate more profits by building awareness, driving web traffic, connecting with customers.

Social Media’s Role in SEO
Google has said for years that the most important single factor to them is high quality content. Now more than ever, they have the ability.
How Does Off Site SEO Work?

We help ambitious businesses like yours generate more profits by building awareness, driving web traffic, connecting with customers.

Why is SEO Link Building Important?
Google has said for years that the most important single factor to them is high quality content. Now more than ever, they have the ability.
Why is Researching Keywords Important?

We help ambitious businesses like yours generate more profits by building awareness, driving web traffic, connecting with customers.

Best Practices for Keyword Density
Google has said for years that the most important single factor to them is high quality content. Now more than ever, they have the ability.
Best SEO Practices for Page Layouts

We help ambitious businesses like yours generate more profits by building awareness, driving web traffic, connecting with customers.

What is off page SEO link building?
Google has said for years that the most important single factor to them is high quality content. Now more than ever, they have the ability.
Best SEO Practices for High Quality Content

We help ambitious businesses like yours generate more profits by building awareness, driving web traffic, connecting with customers.

Social Media’s Role in SEO
Google has said for years that the most important single factor to them is high quality content. Now more than ever, they have the ability.
How Does Off Site SEO Work?

We help ambitious businesses like yours generate more profits by building awareness, driving web traffic, connecting with customers.

Why is SEO Link Building Important?
Google has said for years that the most important single factor to them is high quality content. Now more than ever, they have the ability.
Why is Researching Keywords Important?

We help ambitious businesses like yours generate more profits by building awareness, driving web traffic, connecting with customers.

Best Practices for Keyword Density
Google has said for years that the most important single factor to them is high quality content. Now more than ever, they have the ability.
Best SEO Practices for Page Layouts

We help ambitious businesses like yours generate more profits by building awareness, driving web traffic, connecting with customers.

What is off page SEO link building?
Google has said for years that the most important single factor to them is high quality content. Now more than ever, they have the ability.
Best SEO Practices for High Quality Content

We help ambitious businesses like yours generate more profits by building awareness, driving web traffic, connecting with customers.

Social Media’s Role in SEO
Google has said for years that the most important single factor to them is high quality content. Now more than ever, they have the ability.
How Does Off Site SEO Work?

We help ambitious businesses like yours generate more profits by building awareness, driving web traffic, connecting with customers.

Why is SEO Link Building Important?
Google has said for years that the most important single factor to them is high quality content. Now more than ever, they have the ability.
Why is Researching Keywords Important?

We help ambitious businesses like yours generate more profits by building awareness, driving web traffic, connecting with customers.

SEO - Arama Motoru Optimizasyonu Nedir?

Sitenizin Arama Mototu Optimizasyonu (SEO) çalışmalarını yapıyor, ihtiyaç duyduğunuz ürün, kategori, blog yazıları gibi içeriklerinizi belli bir stateji doğrultusunda üretiyoruz.

Nasıl Google'da Üst Sıralarda Çıkılır?

Intagram, Google başta olmak üzere Criteo, Facebook, Twitter, LinkedIn ve TikTok gibi tüm reklam platformlarında reklamlarınızın etkili bir strateji çerçevesinde yönetilmesini sağlıyoruz.

Sosyal Medya Hesap Yönetimi

Tüm sosyal medya kanallarınızın paylaşım stratejileri, içerik yönetimleri ve aksiyon aşamlarında ihtiyaç duyduğunuz hizmetleri sizlere sağlıyoruz.

Hangi Hesapları Yönetiyoruz?

Intagram, Google başta olmak üzere Criteo, Facebook, Twitter, LinkedIn ve TikTok gibi tüm reklam platformlarında reklamlarınızın etkili bir strateji çerçevesinde yönetilmesini sağlıyoruz.

Influencer Pazarlaması

Instagram başta olmak üzere sosyal medya mecralarındaki alanınıza en uygun influencerlar ile markanızı buluşturuyor, en verimli çalışmaların yapılmasına imkan tanıyacak pazarlama kampanyalarını hayata geçiriyoruz.

Influencerlar ile Çalışmak Gerçekten Faydalı mı?

Intagram, Google başta olmak üzere Criteo, Facebook, Twitter, LinkedIn ve TikTok gibi tüm reklam platformlarında reklamlarınızın etkili bir strateji çerçevesinde yönetilmesini sağlıyoruz.

E-posta Pazarlaması

Instagram başta olmak üzere sosyal medya mecralarındaki alanınıza en uygun influencerlar ile markanızı buluşturuyor, en verimli çalışmaların yapılmasına imkan tanıyacak pazarlama kampanyalarını hayata geçiriyoruz.

Influencerlar ile Çalışmak Gerçekten Faydalı mı?

Intagram, Google başta olmak üzere Criteo, Facebook, Twitter, LinkedIn ve TikTok gibi tüm reklam platformlarında reklamlarınızın etkili bir strateji çerçevesinde yönetilmesini sağlıyoruz.

Grafik Tasarım Neyi Kapsar?

Instagram başta olmak üzere sosyal medya mecralarındaki alanınıza en uygun influencerlar ile markanızı buluşturuyor, en verimli çalışmaların yapılmasına imkan tanıyacak pazarlama kampanyalarını hayata geçiriyoruz.

UI/UX Tasarımı Nedir?

Intagram, Google başta olmak üzere Criteo, Facebook, Twitter, LinkedIn ve TikTok gibi tüm reklam platformlarında reklamlarınızın etkili bir strateji çerçevesinde yönetilmesini sağlıyoruz.

Best Practices for Keyword Density
Google has said for years that the most important single factor to them is high quality content. Now more than ever, they have the ability.
Best SEO Practices for Page Layouts

We help ambitious businesses like yours generate more profits by building awareness, driving web traffic, connecting with customers.

What is off page SEO link building?
Google has said for years that the most important single factor to them is high quality content. Now more than ever, they have the ability.
Best SEO Practices for High Quality Content

We help ambitious businesses like yours generate more profits by building awareness, driving web traffic, connecting with customers.

Social Media’s Role in SEO
Google has said for years that the most important single factor to them is high quality content. Now more than ever, they have the ability.
How Does Off Site SEO Work?

We help ambitious businesses like yours generate more profits by building awareness, driving web traffic, connecting with customers.

Why is SEO Link Building Important?
Google has said for years that the most important single factor to them is high quality content. Now more than ever, they have the ability.
Why is Researching Keywords Important?

We help ambitious businesses like yours generate more profits by building awareness, driving web traffic, connecting with customers.

Best Practices for Keyword Density
Google has said for years that the most important single factor to them is high quality content. Now more than ever, they have the ability.
Best SEO Practices for Page Layouts

We help ambitious businesses like yours generate more profits by building awareness, driving web traffic, connecting with customers.

What is off page SEO link building?
Google has said for years that the most important single factor to them is high quality content. Now more than ever, they have the ability.
Best SEO Practices for High Quality Content

We help ambitious businesses like yours generate more profits by building awareness, driving web traffic, connecting with customers.

Social Media’s Role in SEO
Google has said for years that the most important single factor to them is high quality content. Now more than ever, they have the ability.
How Does Off Site SEO Work?

We help ambitious businesses like yours generate more profits by building awareness, driving web traffic, connecting with customers.

Why is SEO Link Building Important?
Google has said for years that the most important single factor to them is high quality content. Now more than ever, they have the ability.
Why is Researching Keywords Important?

We help ambitious businesses like yours generate more profits by building awareness, driving web traffic, connecting with customers.

Best Practices for Keyword Density
Google has said for years that the most important single factor to them is high quality content. Now more than ever, they have the ability.
Best SEO Practices for Page Layouts

We help ambitious businesses like yours generate more profits by building awareness, driving web traffic, connecting with customers.

What is off page SEO link building?
Google has said for years that the most important single factor to them is high quality content. Now more than ever, they have the ability.
Best SEO Practices for High Quality Content

We help ambitious businesses like yours generate more profits by building awareness, driving web traffic, connecting with customers.

Social Media’s Role in SEO
Google has said for years that the most important single factor to them is high quality content. Now more than ever, they have the ability.
How Does Off Site SEO Work?

We help ambitious businesses like yours generate more profits by building awareness, driving web traffic, connecting with customers.

Why is SEO Link Building Important?
Google has said for years that the most important single factor to them is high quality content. Now more than ever, they have the ability.
Why is Researching Keywords Important?

We help ambitious businesses like yours generate more profits by building awareness, driving web traffic, connecting with customers.

Dijital Dünyada Rekabete
Hazır Mısınız?