fbpx
Google'da Üst Sıralara Çıkmak İçin

SEO Optimizasyonu

Arama motoru optimizasyonu (SEO), web sayfaların Google gibi arama motorlarında daha üst sıralarda yer almasını sağlama sanatı ve bilimidir. Arama, insanların çevrimiçi içeriği keşfetmesinin ana yollarından biri olduğundan, arama motorlarında daha üst sıralarda yer almak, bir web sitesine gelen trafiğin artmasına neden olabilir.

SEO çalışmasını diğer pazarlama faaliyetlerinden ayıran en büyük fark; SEO çalışmalarının neticesinde elde edilen cironun uzun süreler boyunca para harcamaya gerek kalmadan gelir getirmeye devam etmesidir. Bu yönüyle SEO sürdürülebilir bir gelir modeli için kilit bir rol üstlenmektedir.

SEO çalışmaları içerisinde 4 ana başlık bulunur. Bu başlıklar ise şöyle:

 • Site İçi (On Page) SEO
 • Site Dışı (Off Page) SEO
 • Teknik SEO
 • Lokal SEO

İçerik pazarlaması, hedef kitlenizi çekmek, elde etmek ve ilgisini çekmek için değerli, alakalı içerik oluşturma sürecidir. Günümüzde alıcılar ve müşteriler, her zamankinden daha fazla - mevcut tahminlere göre günde 2.900'den fazla - pazarlama mesajı ile karşılaşıyor. Dolayısıyla bu durum dikkat kıtlığı yaratıyot ve statik içinde kaybolmayan ilgi çekici içerik üretme göreviyle pazarlamacıların karşısına çıkıyor. İyi hazırlanmış bir içerik pazarlama stratejisi, işletmenizi bir düşünce önderi konumuna getirir ve siz alıcıları bilgilendirirken ve eğitirken öncü bir marka algısı oluşturur. Yararlı ve eğlenceli içerik sağlamak, markanız ile müşterileriniz arasında zaman içinde büyümeye ve güçlenmeye devam eden güçlü bir bağ oluşturabilir. Bu bağ da zamanla size kazanç olarak döner.

dijital pazarlama - Arama Motoru Optimizasyonu

Kimlerin Dijital Pazarlamaya İhtiyacı Var?

01
E-ticaret Satışı Hedefleyenler

E-ticaret sitesi üzerinden ürün satan ve daha geniş kitlelere ulaşmayı hedefleyen işletmeler

02
Talep Toplamayı Hedefleyenler

İnternet sitesi üzerinden form doldurtarak ya da telefon/mesaj yoluyla daha fazla talep toplamayı hedefleyen işletmeler

03
Marka Bilinirliğini Artırmak İsteyenler

Marka veya ürün bilinirliğini artırmak isteyen ve bu kapsamda uzun soluklu veya dönemseler çalışmalar yapmak isteyen işletmeler

01
E-ticaret Satışı Hedefleyenler

E-ticaret sitesi üzerinden ürün satan ve daha geniş kitlelere ulaşmayı hedefleyen işletmeler

02
Talep Toplamayı Hedefleyenler

İnternet sitesi üzerinden form doldurtarak ya da telefon/mesaj yoluyla daha fazla talep toplamayı hedefleyen işletmeler

03
Marka Bilinirliğini Artırmak İsteyenler

Marka veya ürün bilinirliğini artırmak isteyen ve bu kapsamda uzun soluklu veya dönemseler çalışmalar yapmak isteyen işletmeler

Dijital Pazarlama

SEO Optimizasyonu Hakkında

Arama Motoru Optimizasyonu - SEO Nedir?

Arama motoru optimizasyonu yani SEO, web sitelerinin arama motoru sonuç sayfalarında görünür olmasını sağlamaktadır. Web sitelerinin arama motorlarındaki konumunu iyileştiren SEO çalışmaları doğal referanslama konusunda profesyonel bir destek sağlamaktadır. SEO ile arama motorlarındaki görünürlüğünüzü artırırken web sitelerinizin tıklanma oranlarını da en iyi şekilde artırabileceğinizi kesinlikle unutmamalısınız. Sayfa içi veya site içi optimizasyon web sayfasının içeriğinin kalitesini artırmayı amaçlayan teknikler dizisidir. Siz de arama motoru optimizasyonu sayesin web sitenizin son derece görünür bir yapıda olmasını sağlayabilirsiniz.

Google'la Üst Sıralardan Çıkmak İçin Neler Yapmalısınız?

Google’da üst sıralarda yer almak için öncelikle SEO uyumlu bir web sitesine sahip olmalısınız. Web sitenizin alt yapısının ve içeriğinin SEO kurallarına kesinlikle uygun olması gerekmektedir. Aksi takdirde Google’da herhangi bir sayfada yer almanız mümkün değildir. Bunun yanı sıra backlink hizmetlerinden de faydalanmanız gerektiğini unutmamalısınız. Profesyonel ve kaliteli bir şekilde backlink hizmeti veren firmalar ile iletişime geçerek web sitenizin reklamlarını oluşturabilirsiniz. Son olarak bir SEO danışmanı ile çalışabilir ve web sitenizin ilk sıralarda yer almasını sağlayabilirsiniz.

Google Algoritması Nasıl Çalışır?

Google, bir arama motoru olması nedeniyle çok sık kullanılmaktadır. Ancak Google’ı internet kullanıcıları kadar bir web sitesine sahip olanlar da yoğun bir şekilde araştırmaktadır. Bunun en büyük nedeni de Google aramalarında ön sıralarda olmaktır. Siz de bu konuda doğru seçeneklerden yararlanmak istiyorsanız Google algoritmasını incelemelisiniz.

Google, anahtar kelimenin yanı sıra kullanıcı deneyimine de çok önem verir. Bu nedenle sadece anahtar kelimeye odaklanmak sizin için doğru sonuçlar vermez. Ayrıca kullanıcı deneyimini de dikkate alarak kusursuz bir çözüme ulaşmanız gerekir.

SEO'nun Ana Başlıkları

SEO konusunda birbirinden özel avantajlardan faydalanmak isteyenler için ana başlıkların neler olduğuna bir göz atmak hayli önemli olacaktır. Peki, SEO konusunda ana başlıkların kullanılmasında ne tür faktörleri dikkate almak gerekir?

SEO çalışmaları yaparken ana başlıkları ilgi çekici bir şekilde belirlemeye dikkat etmelisiniz. Öte yandan SEO kuralları gereği ana başlıklar karakter sayısı bakımından da yeterli düzeyde olmalıdır. Çok kısa ya da çok uzun bir başlık tatmin edici olmayacaktır. Üstelik kullanıcıların ilgisini çekmeyen başlıklar da yeterince kaliteli bir çözüm sunmaz.

Site İçi Linkleme Nasıl Yapılmalı?

Site içi linklemelerde başarılı olmak için öncelikle bol içeriğe ihtiyacınız vardır çünkü bu sizin sağlıklı bağlantı yapmanız için daha çok fırsat tanır. Bu süreçte anchor taglerden faydalanmayı asla ihmal etmeyin. Özellikle kullanıcıyı rahatsız edecek linklerden kaçının. Linkleme yaparken ana sayfaya ya da bizimle iletişime geçin sayfasına link yapmayın. Daha özel, derin sayfalara yönlendirin. Linkler cümlelerin içerisinde doğal olarak dursun, akışı bozmasın. Her zaman konu ile alakalı, gerçekten işlevsel linkleri kullanın. Makul sayıda linkleme kullanın, bir blog için 3-4’den fazla linkten kaçının. Geçmişte yapılan, büyük bağlantı linklerinden kaçının. Bu tür uygulamalar size SEO açısından zarar getirecektir. Sade, etkili, düzgün linkleri kullanır ve bunu yaparken kullanıcıları rahatsız etmezseniz başarı kaçınılmazdır.

SEO Çalışması Marka İçin Neden Önemlidir?

SEO, arama motorlarında başarılı olmak için gerekli en önemli detayların bütünüdür. Bu nedenle de bir marka için başarılı olmanın anahtarı SEO çalışmalarında doğru adımlar atmaktır. SEO çalışmalarında kaliteli çözümlere başvurduğunuzda sektörün en çok bilinen markalarından bir tanesi olabilirsiniz. X anahtar kelimesinde 1. sırada yer almanın size getireceği avantaj sayesinde her internet kullanıcısı web sitenizi ziyaret edecektir.

Web sitesini ziyaret eden kullanıcıların satın almaya yönelik hareketlerini yönetmek adına SEO çalışmasını marka olarak desteklemek hayli değerli sonuçlara imkan sağlar.

SEO'da Dikkat Etmeniz Gerekenler

SEO çalışmaları yaparken dikkat etmeniz gereken pek çok detay vardır. Bu detayların neler olduğunu aşağıda sıraladık! Siz de SEO konusunda titiz davranarak Google sıralamasında zirveye çıkabilirsiniz.

Özgün İçerik

SEO çalışmalarında en önemli kural özgün içeriktir. Çünkü kopya içerik Google botları tarafından spam olarak algılanacaktır. Bu durum da sizi dibe çekecektir.

SEO Uyumu

SEO uyumu ile alakalı en başarılı sonuçlara odaklanarak siz de kaliteyi yakalayabilirsiniz. SEO kurallarının sadece anahtar kelime kullanımı olmadığını bilerek harekete geçmelisiniz.

SEO'da Kaçınmanız Gereken Kritik Hatalar

SEO, profesyonel bir şekilde gerçekleştirilmesi durumunda web sitenizin arama motorlarında yer almasını sağlar. Ancak SEO’da da kaçınmanız gereken bazı hatalar bulunmaktadır. Söz konusu hatalar şu şekildedir.

Yinelenen İçerikler

Yinelenen içerik, internette birden fazla görünen içeriktir.

İçerik Kopyalama

Kopya içerik, uzak durmanız gereken en büyük hatadır.

Düşük Kaliteli İçerik

SEO’da içeriklerin kesinlikle kaliteli olması gerekmektedir. Söz konusu içeriklerin kalitesiz olması size olumsuz etki verir.

Tutarsız İçerik

Yayınladığınız yazıların kesinlikle tutarlı olması gerektiğini unutmayın.

Faydalanabileceğiniz Ücretsiz SEO Araçları

SEO çalışmaları konusunda en başarılı sonuçlara ulaşmak mı istiyorsunuz? O halde SEO araçlarını kullanmayı ihmal etmemelisiniz. Web sitenizin performansını arttıracak ve sizi zirveye taşıyacak çözümler için aşağıdaki SEO araçlarını tercih edebilirsiniz.

 • Google Search Console
 • Google Analytics
 • Google Trends
 • Yandex Metrica
 • Bing Webmaster Tools
 • Screaming Frog
 • Black Widow
 • Ubersuggest
 • Youtube Analytics

Ücretsiz bir şeilde kullanabileceğiniz bu araçların bir kısmı Türkçe alt yapıya sahiptir. Bu nedenle de kullanım sırasında herhangi bir olumsuzluk ortaya çıkması pek mümkün değildir.

SEO'da Yazılımın Önemi

Profesyonel bir şekilde SEO çalışmaları yapabilmek için hem iç hem de dış SEO kriterlerine uygun bir site oluşturmalısınız. Sitenizin alt yapısının SEO’ya uygun olması gerekmektedir. Bunun için bazı kriterler söz konusudur. SEO’da yazılımın önemi de bu noktada karşımıza çıkmaktadır. İç SEO kriterlerine dikkat ederek son derece etkileyici bir şekilde SEO çalışmaları yaptırabilirsiniz. Bu sayede web sitenizin Google’da ki arama motorlarında ilk sıralarda yer almasını sağlayabilirsiniz. Özetle SEO’da yazılımın son derece önemli olduğunu ifade etmemiz mümkündür.

Teknik SEO Nedir?

Teknik SEO, web sitelerinde bulunan çok sayıdaki teknik kriteri göz önünde tutan ve incelenmesini sağlayan SEO türüdür. Alt yapısını arama motorlarının teknik kriterlerine uygun bir hale getirilmesini kapsayan teknik SEO, sitenin arama motorları tarafından belirlenen yönergelere uygun bir şekilde çalışması amaçlanmaktadır. Bu doğrultuda gerçekleştirilen aramalar ile son derece faydalı bir deneyim elde edilmesi mümkündür. Arama sonuçlarının sayfalarda sıralanmanızın yükselmesini sağlamak amacı ile de teknik SEO son derece önemlidir. Sitenin hızı sunulan içeriklerin kullanıcılar tarafından kolay bir şekilde ulaşılması için teknik SEO önemlidir.

Tarama ve İndeksleme ile İlgili Sorunlar

Tarama ve indeksleme ile ilgili sorunlar bu konuda bilgi almak isteyen kişilerin merak ettiği konular arasında yer almaktadır. Bu kapsamda tarama ve indeksleme problemlerinin çözümünde son derece önemli çözüm önerileri sunulmaktadır. Kişisel etkinliklerin öngörülebilir bir şekilde iptal edildiği göz önünde bulundurulduğunda Google’da ki problemlerin teknik SEO ile çözülebilmesi mümkündür.  Bu noktada mobil tarama sorunları, mobil sayfa içeriği sorunları gibi pek çok sorun indeksleme ve tarama ile ilgili olan sorunlardır. Ancak her sorunun bir çözümü bulunmaktadır.

Robots.txt ve Sitemap Kaynaklı Sorunlar

Robots.txt ve Sitemap; web sitenizdeki içeriklerle alakalı bir site haritası oluşturulması adına oldukça önemlidir. Bu nedenle de söz konusu unsurları kullanırken çok titiz davranmanın önemli olduğunu unutmamalısınız. Peki, robots.txt ve sitemap kaynaklı en ciddi sorunlar nelerdir?

Resimlerin taranamaması en sık karşılaşılan sorunlardır. Güncelleme hataları nedeniyle Google botları genellikle sitenizi tarayamaz. Bu da Google aramalarında çeşitli problemlerin ortaya çıkmasına neden olur. Tüm bu detayları dikkate alarak harekete geçmeniz daha anlamlı sonuçları ortaya çıkaracaktır. Aksi takdirde siteniz kullanıcı deneyimi noktasında başarısız olacaktır.

Yönlendirme Sorunları ve Hata Kodları

Yönlendirme ve hata kodları, web sitelerinde en sık karşı karşıya kalınan sorunlardan bir tanesi olarak kabul edilmektedir. Bu nedenle de yaşanabilecek sorunların önüne geçmek adına sizi bekleye alternatiflere bir göz atalım!

Yönlendirme konusunda yaşanan sorunların en bilineni 404 hatasıdır. Mevcut içeriğin silinmesi ya da linkinin değişmesi nedeniyle yönlendirmede sorunlar ortaya çıkar. Bu durum da 404 hatasının en büyük nedenidir. Eğer siz de bu tür problemlerle karşı karşıya kalıyorsanız mutlaka yönlendirme hatası ve hata kodları ile alakalı destek almalısınız.

Mobil Uyumlu İçerik Yönetimi

Mobil uyumlu içerik yönetimi, web sitelerinin içerik konusunda titiz bir şekilde yönetilmesi anlamına gelir. Bu nedenle de bir web sitesi tasarlanırken mobil uyumluluk daima ön planda olmalıdır. Peki, bu konuda başarı sağlamak adına neler yapılmalıdır?

İçerik yönetimi sırasında sadece yazılar değil görsellerin de mobile uyumlu olması şarttır. Mobil cihazlarda çok büyük görünen ya da çok geç yüklenen içeriklerin neden olacağı olumsuzlukları ortadan kaldırmak şarttır. Aksi takdirde mobil uyumlu içerik ile alakalı doğru çözümlere ulaşamazsınız.

Site Hızının SEO için Önemi

Web sitesi hızı, SEO konusunda başarıyı belirleyen faktörlerden bir tanesi olarak kabul edilmektedir. Özellikle SEO çalışmaları gerçekleştiren kimselerin sadece içerik ile kusursuz sonuçlar elde edeceği düşüncesi vardır. Ancak gerçekler bu durumdan farklıdır. SEO için site hızı da dahil olmak üzere bütün detayları dikkate almanızı öneriyoruz. Bu sayede web sitenizin performansı zirveye çıkar.

Kullanıcı deneyiminin dikkate alınmadığı hallerde kaliteli sonuçlara ulaşmak de mümkün değildir. Bu nedenle de site performansı ile site hızının birbiri ile bağlantılı olduğu açıktır.

SEO'da Rakip Analizi

SEO çalışmaları yapılırken en önemli konulardan bir tanesi de rakip analizidir. Çünkü başarı yakalamış rakiplerin ortaya koyduğu performansı inceleyerek daha başarılı sonuçlar elde etmeniz olasıdır. Peki, rakip analizi neden bu kadar sık gerçekleştirilmektedir?

Rakip analizi yaptırırken Google aramalarında ön sıralarda çıkan web siteleri incelenmektedir. Bu nedenle de yaşanabilecek her türlü sorunun önüne geçmek ve daha başarılı olmak adına analizden fayda sağlamalısınız. Üstelik analizin başarılı olması sayesinde Google’da ön sıralara da yerleşebilirsiniz. En doğru çözümler için harekete geçin!

Rakip Analizi Yaparken Kullanabileceğiniz Ücretsiz Araçlar

Rakip analizi gerçekleştirilecek SEO çalışmaları için son derece büyük bir öneme sahiptir. Ancak rakip analizi genel olarak kişilerin gözden kaçırdığı ve önemsemediği analizler arasında yer almaktadır. Son derece sıkı bir süreç gibi gözükse de rakip analizi esnasında son derece titiz davranılması gerekir. Bu bağlamda rakip analizi yaparken kullanılabilecek ücretsiz araçlar genel olarak aşağıdaki gibidir.

 • Brand24
 • Benzer Web
 • Semrush
 • Site Çizelgesi
 • Derece Sinyalleri
 • Spyfu
 • Buzzsumo
 • Alexa
 • Hootsuite
 • Owletter
Rakip Analizinde Dikkat Etmeniz Gereken Konular

Rakip analizi, SEO çalışmaları konusunda pek çok kişinin tercih ettiği seçeneklerden bir tanesi olarak kabul görmektedir. Bu nedenle de rakip analizi yaparken kaliteli seçeneklere odaklanmak gerekmektedir. Peki, rakip analizi yapılırken neleri dikkate almak gerekir?

Öncelikli olarak doğru bir analiz aracı kullanmanız şarttır. Bunun yanı sıra rakiplerin doğru belirlenmesi de önemlidir. Analizin hangi amaçla yapıldığı da dikkate alınarak kaliteli bir sonuç yakalamanız mümkündür. Rakip analizini yaparken rastgele tercihlerde bulunmak sizin adınıza ciddi problemlere yol açabilir!

SEO'da Rakip Analizi Neden Önemlidir?

Hem dijital pazarlama çalışmalarında hem de geleneksel pazarlama faaliyetlerinde rakip analizinin önemi son derece büyüktür. Bu noktada SEO çalışmalarında rakip analizlerinin incelenmesi ve bu incelemeler sonucunda değerlendirmelerin yapılması gerekmektedir. Söz konusu incelemeler ile profesyonel bir şekilde SEO içerikler ve SEO çalışmaları oluşturabilmeniz mümkündür. Faaliyet gösterdiğiniz alandaki rakiplerinizi ve anahtar kelimelerinizi analiz ederek hangi alanda nasıl çalışmalar yaptığınızı öğrenebilirsiniz. Üstelik bu alanda başarı sağlayan rakiplerinizin de nasıl başarı elde ettiğini ve hangi yöntemleri izlediğini net bir şekilde öğrenebilmeniz mümkündür.

SEO'da Rakipler Nasıl Belirlenir?

SEO çalışmaları yapılırken rakiplerin kim olduğunu belirlemek çok önemlidir. Çünkü rekabet edeceğiniz rakipleri bilmeden çalışmalara başlamak rotası olmayan bir gemi gibi denizde ilerlemekten farksızdır. Bu nedenle de rakip belirleme işlemlerini titizlikle gerçekleştirmelisiniz.

SEO’da rakip belirlerken öncelikle sunduğunuz ürün ve hizmetlerin neler olduğunu incelemelisiniz. Bu nedenle de ürün ve hizmetlerinizle alakalı Google’da ilk sırada yer alanları incelemelisiniz. Ürün ve hizmetlere göre anahtar kelime analizleri yaparak ön sırada çıkan rakiplerinizi ekarte etmeye çalışmalısınız. Bu sayede SEO’da başarı yakalayabilirsiniz.

İçerik Pazarlaması Nedir?

İçerik pazarlaması, dijital pazarlamanın en önemli alt dallarından bir tanesidir. Dijitalleşen dünya ile birlikte son derece önemli ve kritik bir hal alan içerik pazarlaması, web sitelerinin Google’da ki görünürlüğünü artırmak için kullanılan bir pazarlama yöntemidir. SEO uyumlu içerikler ile son derece kaliteli bir şekilde hazırlanarak kullanılan içerik pazarlaması ile büyük bir başarı elde edebilmek mümkündür. Siz de içerik pazarlaması ile web sitenizin Google’da ki görünürlüğünü en iyi şekilde artırabilir ve SEO uyumlu içerikler hazırlayabilirsiniz.

SEO Çalışmalarına Fayda Sağlayacak İçerik Çeşitleri

SEO çalışmalarında fayda sağlayacak çeşitli içerikler vardır. Söz konusu içerik çeşitlerini genel olarak aşağıdaki gibi sıralayabilmemiz mümkündür.

Blog Yazıları

Blog yazıları, içerik pazarlamada ki en önemli içerik türleri arasında yer almaktadır. Pek çok farklı alanda oluşturulan bloglar web sitenize fayda sağlamaktadır.

Kategori ve Ürün Açıklamaları

Satışa sunduğunuz ürünlerin kategorilerine ve ürünlerin kendilerini açıklayan SEO uyumlu yazılar yayınlamalısınız. Söz konusu yazılar Google’da aratılması durumunda sizin ürünlerinizin ilk sıralarda yer almasını sağlayan yazılar olarak ifade edilebilir.

İçerik Pazarlamasının Markanız İçin Önemi

İçerik pazarlaması, son yılların en ilgi çekici alternatiflerinden bir tanesi olmayı başarmıştır. Bu nedenle de tüketiciye temas edecek seçeneklerden yarar sağlamak adına kaliteli sonuçlara kapı aralamalısınız. Tüketicinin ürünü satın almasını sağlayacak bir pazarlama yöntemi olması markanın tercih edilme seviyesini arttırır. Üstelik doğrudan reklam yaparak ürün satmak yerine ürünün bir ihtiyaç olduğunu hissettirmek markanızın tercih edilmesini sağlar.

Siz de içerik pazarlaması ile beklentilerinize en uygun alternatiflerden yarar sağlamaya başlayabilirsiniz. Kaliteli ve karlı bir seçenek olarak içerik pazarlaması markanızı öne taşıyacak!

İçerik Analizi Nasıl Yapılır?

İçerik analizi yaptırmak istiyorsanız bu konuda ne tür seçenekleri tercih edeceğinizi bilmelisiniz. Çünkü içerik analizi yaparken karşı karşıya kalacağınız sorunlar satın aldığınız hizmetin size katkı sağlamamasına yol açabilir.

İçerik analizi yaparken öncelikli olarak doğru araçlar kullandığınızda emin olmalısınız. Analiz yaparken kullanacağınız araç kadar analizi yapacak olan kişinin tecrübesi de hayli değerlidir. Bu nedenle de sorunsuz bir analiz ve kusursuz bir süreç için mutlaka tecrübeli kişilerle iletişimde olmalısınız. Analiz sayesinde elde edeceğiniz avantajlar daha başarılı bir sürece imza atmanızı da sağlayacaktır.

SEO Uyumlu İçerik Nasıl Yazılır?

SEO, arama motorunda sizi yukarı taşıyacak bir kurallar bütünüyken SEO uyumlu içerik de bu kurallara göre yazılmış içerikler olarak kabul edilmektedir. Siz de bu konuda en ideal çözümlere ulaşmak adına mutlaka SEO uyumlu içerik nasıl yazılır bilmelisiniz!

 • H1,H2, H3 başlıkları kullanmalısınız,
 • Anahtar kelime kullanımını ideal bir şekilde gerçekleştirmelisiniz,
 • İçeriğin kullanıcı odaklı olmasına özen göstermelisiniz,
 • İçeriğin en az 300 kelime olmasına dikkat etmelisiniz,
 • İçerik hazırlanırken organik kullanımlardan uzaklaşmamalısınız.

SEO uyumlu içerik yazarken tüm bu detayları dikkate alarak kusursuz bir sonuca ulaşabilirsiniz.

İçerik Stratejisi Oluştururken Dikkat Edilmesi Gerekenler

İçerik stratejisi oluşturmak doğru bir içerik pazarlaması için önemlidir. Çünkü içerik sadece okuyucu toplamak adına değil aynı zamanda Google performansını doğru belirlemek adına da planlanmalıdır. Peki, bir içerik stratejisi belirlerken neleri dikkate almalısınız?

İçeriklerin okuyucunun ilgisini çekecek konularda olması oldukça önemlidir. Bunun yanı sıra içerikler hazırlanırken amaç Google’da öne çıkmak olsa da organikliği dikkate almak gerekir. Organik olmayan bir içerik ne kadar başarılı olursa olsun markanıza bir şeyler katmayacaktır. Siz de bu konuyu dikkate alarak harekete geçmelisiniz.

Dijital Reklam Yönetimi Nedir?

Intagram, Google başta olmak üzere Criteo, Facebook, Twitter, LinkedIn ve TikTok gibi tüm reklam platformlarında reklamlarınızın etkili bir strateji çerçevesinde yönetilmesini sağlıyoruz.

Hangi Platformlarda Reklam Yönetiyoruz?

Intagram, Google başta olmak üzere Criteo, Facebook, Twitter, LinkedIn ve TikTok gibi tüm reklam platformlarında reklamlarınızın etkili bir strateji çerçevesinde yönetilmesini sağlıyoruz.

Best Practices for Keyword Density
Google has said for years that the most important single factor to them is high quality content. Now more than ever, they have the ability.
Best SEO Practices for Page Layouts

We help ambitious businesses like yours generate more profits by building awareness, driving web traffic, connecting with customers.

What is off page SEO link building?
Google has said for years that the most important single factor to them is high quality content. Now more than ever, they have the ability.
Best SEO Practices for High Quality Content

We help ambitious businesses like yours generate more profits by building awareness, driving web traffic, connecting with customers.

Social Media’s Role in SEO
Google has said for years that the most important single factor to them is high quality content. Now more than ever, they have the ability.
How Does Off Site SEO Work?

We help ambitious businesses like yours generate more profits by building awareness, driving web traffic, connecting with customers.

Why is SEO Link Building Important?
Google has said for years that the most important single factor to them is high quality content. Now more than ever, they have the ability.
Why is Researching Keywords Important?

We help ambitious businesses like yours generate more profits by building awareness, driving web traffic, connecting with customers.

Best Practices for Keyword Density
Google has said for years that the most important single factor to them is high quality content. Now more than ever, they have the ability.
Best SEO Practices for Page Layouts

We help ambitious businesses like yours generate more profits by building awareness, driving web traffic, connecting with customers.

What is off page SEO link building?
Google has said for years that the most important single factor to them is high quality content. Now more than ever, they have the ability.
Best SEO Practices for High Quality Content

We help ambitious businesses like yours generate more profits by building awareness, driving web traffic, connecting with customers.

Social Media’s Role in SEO
Google has said for years that the most important single factor to them is high quality content. Now more than ever, they have the ability.
How Does Off Site SEO Work?

We help ambitious businesses like yours generate more profits by building awareness, driving web traffic, connecting with customers.

Why is SEO Link Building Important?
Google has said for years that the most important single factor to them is high quality content. Now more than ever, they have the ability.
Why is Researching Keywords Important?

We help ambitious businesses like yours generate more profits by building awareness, driving web traffic, connecting with customers.

Best Practices for Keyword Density
Google has said for years that the most important single factor to them is high quality content. Now more than ever, they have the ability.
Best SEO Practices for Page Layouts

We help ambitious businesses like yours generate more profits by building awareness, driving web traffic, connecting with customers.

What is off page SEO link building?
Google has said for years that the most important single factor to them is high quality content. Now more than ever, they have the ability.
Best SEO Practices for High Quality Content

We help ambitious businesses like yours generate more profits by building awareness, driving web traffic, connecting with customers.

Social Media’s Role in SEO
Google has said for years that the most important single factor to them is high quality content. Now more than ever, they have the ability.
How Does Off Site SEO Work?

We help ambitious businesses like yours generate more profits by building awareness, driving web traffic, connecting with customers.

Why is SEO Link Building Important?
Google has said for years that the most important single factor to them is high quality content. Now more than ever, they have the ability.
Why is Researching Keywords Important?

We help ambitious businesses like yours generate more profits by building awareness, driving web traffic, connecting with customers.

Best Practices for Keyword Density
Google has said for years that the most important single factor to them is high quality content. Now more than ever, they have the ability.
Best SEO Practices for Page Layouts

We help ambitious businesses like yours generate more profits by building awareness, driving web traffic, connecting with customers.

What is off page SEO link building?
Google has said for years that the most important single factor to them is high quality content. Now more than ever, they have the ability.
Best SEO Practices for High Quality Content

We help ambitious businesses like yours generate more profits by building awareness, driving web traffic, connecting with customers.

Social Media’s Role in SEO
Google has said for years that the most important single factor to them is high quality content. Now more than ever, they have the ability.
How Does Off Site SEO Work?

We help ambitious businesses like yours generate more profits by building awareness, driving web traffic, connecting with customers.

Why is SEO Link Building Important?
Google has said for years that the most important single factor to them is high quality content. Now more than ever, they have the ability.
Why is Researching Keywords Important?

We help ambitious businesses like yours generate more profits by building awareness, driving web traffic, connecting with customers.

Best Practices for Keyword Density
Google has said for years that the most important single factor to them is high quality content. Now more than ever, they have the ability.
Best SEO Practices for Page Layouts

We help ambitious businesses like yours generate more profits by building awareness, driving web traffic, connecting with customers.

What is off page SEO link building?
Google has said for years that the most important single factor to them is high quality content. Now more than ever, they have the ability.
Best SEO Practices for High Quality Content

We help ambitious businesses like yours generate more profits by building awareness, driving web traffic, connecting with customers.

Social Media’s Role in SEO
Google has said for years that the most important single factor to them is high quality content. Now more than ever, they have the ability.
How Does Off Site SEO Work?

We help ambitious businesses like yours generate more profits by building awareness, driving web traffic, connecting with customers.

Why is SEO Link Building Important?
Google has said for years that the most important single factor to them is high quality content. Now more than ever, they have the ability.
Why is Researching Keywords Important?

We help ambitious businesses like yours generate more profits by building awareness, driving web traffic, connecting with customers.

SEO - Arama Motoru Optimizasyonu Nedir?

Sitenizin Arama Mototu Optimizasyonu (SEO) çalışmalarını yapıyor, ihtiyaç duyduğunuz ürün, kategori, blog yazıları gibi içeriklerinizi belli bir stateji doğrultusunda üretiyoruz.

Nasıl Google'da Üst Sıralarda Çıkılır?

Intagram, Google başta olmak üzere Criteo, Facebook, Twitter, LinkedIn ve TikTok gibi tüm reklam platformlarında reklamlarınızın etkili bir strateji çerçevesinde yönetilmesini sağlıyoruz.

Sosyal Medya Hesap Yönetimi

Tüm sosyal medya kanallarınızın paylaşım stratejileri, içerik yönetimleri ve aksiyon aşamlarında ihtiyaç duyduğunuz hizmetleri sizlere sağlıyoruz.

Hangi Hesapları Yönetiyoruz?

Intagram, Google başta olmak üzere Criteo, Facebook, Twitter, LinkedIn ve TikTok gibi tüm reklam platformlarında reklamlarınızın etkili bir strateji çerçevesinde yönetilmesini sağlıyoruz.

Influencer Pazarlaması

Instagram başta olmak üzere sosyal medya mecralarındaki alanınıza en uygun influencerlar ile markanızı buluşturuyor, en verimli çalışmaların yapılmasına imkan tanıyacak pazarlama kampanyalarını hayata geçiriyoruz.

Influencerlar ile Çalışmak Gerçekten Faydalı mı?

Intagram, Google başta olmak üzere Criteo, Facebook, Twitter, LinkedIn ve TikTok gibi tüm reklam platformlarında reklamlarınızın etkili bir strateji çerçevesinde yönetilmesini sağlıyoruz.

E-posta Pazarlaması

Instagram başta olmak üzere sosyal medya mecralarındaki alanınıza en uygun influencerlar ile markanızı buluşturuyor, en verimli çalışmaların yapılmasına imkan tanıyacak pazarlama kampanyalarını hayata geçiriyoruz.

Influencerlar ile Çalışmak Gerçekten Faydalı mı?

Intagram, Google başta olmak üzere Criteo, Facebook, Twitter, LinkedIn ve TikTok gibi tüm reklam platformlarında reklamlarınızın etkili bir strateji çerçevesinde yönetilmesini sağlıyoruz.

Grafik Tasarım Neyi Kapsar?

Instagram başta olmak üzere sosyal medya mecralarındaki alanınıza en uygun influencerlar ile markanızı buluşturuyor, en verimli çalışmaların yapılmasına imkan tanıyacak pazarlama kampanyalarını hayata geçiriyoruz.

UI/UX Tasarımı Nedir?

Intagram, Google başta olmak üzere Criteo, Facebook, Twitter, LinkedIn ve TikTok gibi tüm reklam platformlarında reklamlarınızın etkili bir strateji çerçevesinde yönetilmesini sağlıyoruz.

Best Practices for Keyword Density
Google has said for years that the most important single factor to them is high quality content. Now more than ever, they have the ability.
Best SEO Practices for Page Layouts

We help ambitious businesses like yours generate more profits by building awareness, driving web traffic, connecting with customers.

What is off page SEO link building?
Google has said for years that the most important single factor to them is high quality content. Now more than ever, they have the ability.
Best SEO Practices for High Quality Content

We help ambitious businesses like yours generate more profits by building awareness, driving web traffic, connecting with customers.

Social Media’s Role in SEO
Google has said for years that the most important single factor to them is high quality content. Now more than ever, they have the ability.
How Does Off Site SEO Work?

We help ambitious businesses like yours generate more profits by building awareness, driving web traffic, connecting with customers.

Why is SEO Link Building Important?
Google has said for years that the most important single factor to them is high quality content. Now more than ever, they have the ability.
Why is Researching Keywords Important?

We help ambitious businesses like yours generate more profits by building awareness, driving web traffic, connecting with customers.

Best Practices for Keyword Density
Google has said for years that the most important single factor to them is high quality content. Now more than ever, they have the ability.
Best SEO Practices for Page Layouts

We help ambitious businesses like yours generate more profits by building awareness, driving web traffic, connecting with customers.

What is off page SEO link building?
Google has said for years that the most important single factor to them is high quality content. Now more than ever, they have the ability.
Best SEO Practices for High Quality Content

We help ambitious businesses like yours generate more profits by building awareness, driving web traffic, connecting with customers.

Social Media’s Role in SEO
Google has said for years that the most important single factor to them is high quality content. Now more than ever, they have the ability.
How Does Off Site SEO Work?

We help ambitious businesses like yours generate more profits by building awareness, driving web traffic, connecting with customers.

Why is SEO Link Building Important?
Google has said for years that the most important single factor to them is high quality content. Now more than ever, they have the ability.
Why is Researching Keywords Important?

We help ambitious businesses like yours generate more profits by building awareness, driving web traffic, connecting with customers.

Best Practices for Keyword Density
Google has said for years that the most important single factor to them is high quality content. Now more than ever, they have the ability.
Best SEO Practices for Page Layouts

We help ambitious businesses like yours generate more profits by building awareness, driving web traffic, connecting with customers.

What is off page SEO link building?
Google has said for years that the most important single factor to them is high quality content. Now more than ever, they have the ability.
Best SEO Practices for High Quality Content

We help ambitious businesses like yours generate more profits by building awareness, driving web traffic, connecting with customers.

Social Media’s Role in SEO
Google has said for years that the most important single factor to them is high quality content. Now more than ever, they have the ability.
How Does Off Site SEO Work?

We help ambitious businesses like yours generate more profits by building awareness, driving web traffic, connecting with customers.

Why is SEO Link Building Important?
Google has said for years that the most important single factor to them is high quality content. Now more than ever, they have the ability.
Why is Researching Keywords Important?

We help ambitious businesses like yours generate more profits by building awareness, driving web traffic, connecting with customers.

Dijital Dünyada Rekabete
Hazır Mısınız?